STATYBŲ VIZIJA & LVA vs KAUNO ENERGIJA (67:76)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

„Kauno Energija“ svečiuose įveikė „Statybų vizija & LVA“

2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 21:51 val., peržiūros: 6486

Šiandien Lietuvos Veterinarijos Akademijos sporto salėje vyko „Įmonių + “ lygos rungtynės tarp „Statybų vizija & LVA“ (šeimininkai) ir „Kauno Energijos“ (svečiai) komandų. Geriau sužaidę antrąją rungtynių dalį svečiai išsivežė pergalę rezultatu 67-76.

Nuo pat varžybų pradžios, puikiai atakuodami varžovų krepšį aikštelės svečiai įsiveržė į priekį, rezultatu 0-6. Skirtumas vis augo ir augo ir tik keliais taikliais atsakomaisiais metimais „Statybų vizija & LVA“ kiek pristabdė įsibėgėjusius varžovus, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 13-27.

Ši didžiulė persvara įsilaikė neilgai. Lyg ir atrodžius, kad šeimininkams bus sunku atsigauti po tokios nesėkmingos pradžios, tačiau „Statybų vizija & LVA“ antrąjame ketvirtyje atrodė jau visai kitaip. Puikiai sužaidę atkarpą 11-0, šeimininkai ne tik pasivijo savo varžovus, bet po taiklaus A. Prapovo tritaškio metimo į didžiąją pertrauką išėjo turėdami dviejų taškų pranašumą 39-37.

Trečiąjame kėlinyje tarp abiejų komandų užvirė tikra kova: abi komandos demonstavo palyginti apylygį krepšinį ir tik kėlinio pabaigoje po labai sėkmingų M. Zdanausko aštuonių taškų iš eilės, priekyje buvo „Kauno Energijos“ krepšininkai, kurie ir laimėjo šį kėlinį, rezultatu 52-60.

Paskutinio kėlinio pradžioje šį pranašumą svečiai padidino iki 13 (52-65) ir iki pat rungtynių pabaigos neleido savo varžovams priartėti. Po 40 žaidimo minučių pergalę 67-76 šventė „Kauno Energijos“ komanda.

„Kauno Energija“ įveikė „Baltijos baldų grupės“ komandą (2009 kovo 07 d., šeštadienis, 00:37 val.)"Arauša" įveikė "Statybų vizija - LVA" komandą (2008 lapkričio 28 d., penktadienis, 21:00 val.)Nelengva „Kauno energijos“ pergalė svečiuose (2009 vasario 17 d., antradienis, 23:34 val.)Įspūdinga „Statybų Vizija & LVA“ pergalė (2008 gruodžio 19 d., penktadienis, 23:32 val.)Daug jėgų pareikalavusiose rungtynėse pergale iškovojo "Statybų Vizija & LVA" (2008 lapkričio 29 d., šeštadienis, 17:48 val.)"Kauno energija" nupūtė "Vėjų liniją" (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)"Kauno Energija" nepaliko jokių vilčių "Topo Centrui" (2009 kovo 17 d., antradienis, 21:02 val.)"Topo Centras" paskutiniame kėlinyje palaužė "Statybų Viziją - LVA" (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 19:50 val.)"Kauno Energija" neišbarstė pirmuose kėliniuose sukaupto pranašumo (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)"Trys Medžiai" atsirevanšavo "Statybų Vizijai & LVA" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 22:02 val.)