KMAIK vs Vėjų linija & Garliavos duona (90:82)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 18 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą.

2016 kovo 18 d., Penktadienis, 21:36 val., peržiūros: 1263

Penktadienį, kovo 18 dieną, Vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 turnyras, kuriame susitiko „KMAIK“ (šeimininkai) ir „Vėjų liniją & Garliavos duona“ (svečiai) ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Vėjų liniją & Garliavos duona" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (27:29). Antrame kėlinyje "KMAIK" ekipai pavyko atsitiesti ir po dviejų kėlinių priekyje buvo šeimininkai – (46:43). Trečiame kėlinyje šeimininkams dar šiek tiek padidino skirtumą ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 14 taškų – (72:58). Ketvirtame kėlinyje svečiai dar bandė mažinti skirtumą, bet puikiai sužaidę rungtynių galą "KMAIK" ekipa iškovojo pergalę rezultatu – (90:82).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "KMAIK" ekipos 7 pelnytais taškais iš eilės, vėliau sekė pirmieji 3 taškai "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (7:3). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko pasivyti varžovus ir rezultatas tarp komandų tapo lygus – (14:14). Antroje kėlinio dalyje "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipai pavyko perimti iniciatyvą, bet nuo šeimininkų pabėgti didelių taškų skirtumu nepavyko. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (27:29).

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek netikėtu "KMAIK" ekipos laimėtu spurtu – (10:2) ir netrukus pirmaujanti ekipa pasikeitė – (37:31). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko išlyginti rezultatą – (37:37). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau žaidė taškas į tašką ir tik kėliniui baiginėjantis "KMAIK" ekipai pavyko pabėgti 3 taškais į priekį ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (46:43).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 4 taškai – (58:54). Antroje kėlinio dalyje "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa įkrito į duobę, pralošė atkarpą – (14:4) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas – (72:58).

Ketvirtasis kėlinys kiek sėkmingiau susiklostė svečių ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko skirtumą tarp komandų sumažinti iki 10 taškų – (79:69). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipai buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (83:76). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis, kas leido "KMAIK" ekipai išlaikyti solidų pranašumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (90:82).

Po laimėtų rungtynių "KMAIK" ekipos žaidėjas kalbėjo: "Šiandieną pergalę lėmė manau amžiaus skirtumas, vistiek esame jaunesni, energingesni. Per daug rungtynėms nesiruošėm, kas antrą dieną žaidžiame rungtynes, tai laisvas laikas lieka poilsiui."

KMAIK: Imantas Šturma – 24 tšk., Arnas Petrauskas – 21 tšk. (7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Gražvydas Mockus – 19 tšk., Jonas Navackas – 10 tšk., Paulius Užusienis – 10 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Laurynas Varnas – 39 tšk., Benas Mockus – 13 tšk., Vytautas Vaškevičius – 12 tšk., Andrius Raila – 12 tšk.

„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„Shepečių valdovai“ turėjo pripažinti „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipos pranašumą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 20:42 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir keliauja į pusfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:18 val.)„KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Shepečių valdovais“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:10 val.)„KMAIK“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ITAB Noveną“ (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Vėjų Linija & Garliavos Duona“ po didžiosios pertraukos palaužė subyrėjusius „ITAB Novenos“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:10 val.)Rungtynių pabaigoje „KMAIK“ įrodė pranašumą prieš „Bartukus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)Stipriausios pavasario „Sportturas“ taurės komandos vardą iškovojo „Pelias“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)