Vėjų linija & Garliavos duona vs Kauno Rami (61:67)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų pagrindinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ ir keliauja į pusfinalį

2016 balandžio 11 d., Pirmadienis, 21:18 val., peržiūros: 898

Balandžio 11 dieną, 19:15 val., Pilėnų mokyklos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2016 komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“ (svečiai). Šeimininkai šį kartą pirmavo vos keletą minučių rungtynių pradžioje, o vėliau tritaškių metimų dėka į priekį nutolo ir dviženklį pranašumą jau pasiekė „Kauno Rami“ krepšininkai. Per visą likusį laiką svečiai sėkmingai išlaikė maždaug 8-10 taškų distanciją, bet „Vėjų linija & Garliavos duona“ paskutinėmis minutėmis dar sugebėjo priminti apie save ir sumažino atsilikimą iki 4 taškelių. Tačiau tai buvo viskas, netrukus „Kauno Rami“ užtvirtino savo persvarą ir laimėjo dvikovą dėl patekimo į pusfinalį, rezultatu 61:67.

Rungtynių pradžioje gal kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie geriau kovojo po krepšiais ir pasiekė nedidelį pranašumą. Tačiau labai greitai „Kauno Rami“ atsakė puikia tritaškių serija ir persvėrė rezultatą savo naudai. Nuo to momento abiejų komandų žaidimas tapo chaotiškas, sumažėjo rezultatyvumas, o maždaug 10 taškų pranašumas dabar priklausė svečiams. Abi komandos tikrai ne vieną kartą padarė klaidas iš didelio noro surengti greitas atakas, o antrame kėlinuke dar ir išaugo pražangų skaičius. Puikiai varžovų pražangas provokavęs ir baudos metimais juos baudęs T.Gudas buvo tikras savo komandos lyderis, o prasidedant ilgajai pertraukai jo ekipa turėjo solidų pranašumą 25:38.

Antroje rungtynių dalyje didelių permainų neįvyko. Dabar „Kauno Rami“ ekipa vis sunkiau pataikė iš toli, o tuo pasinaudoję varžovai kiek priartėjo, bet ir „Vėjų linija & Garliavos duona“ komanda geru taiklumu negalėjo pasigirti. Tiesiog tragiška diena pasitaikė šeimininkų žaidėjui V. Vaškevičiui, kuris pataikė vos 1 dvitaškį iš 18 (!). Toks taiklumas turėjo kone lemiamos įtakos nerezultatyviose rungtynėse, o „Kauno Rami“ po truputį artėjo pergalės link. Likus žaisti visai nedaug „Vėjų linija & Garliavos duona“ dar turėjo teorinių šansų išsigelbėti, o skirtumas sumažėjo iki 4 taškelių, bet šeimininkai nebeturėjo pertraukėlių, tad paruošti plano nebuvo kada. „Kauno Rami“ nesunkiai atsilaikė ir užtvirtino savo pranašumą 61:67.

Gytis Mikėnas („Kauno Rami“):

„rungtynių pirmoji dalis buvo labai chaotiška, vėliau pradėjome rungtyniauti protingiau, nutolome ir pelnytai laimėjome“.

Vėjų linija & Garliavos duona: Mantas Daunoravičius – 19 tšk., Andrius Raila – 15 tšk. (11 atk. kam.), Benas Mockus – 8 tšk.

Kauno Rami: Tomas Gudas – 18 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 11 išpr. praž.), Emilis Mackevičius – 13 tšk., Lukas Mančiunskas – 10 tšk.

„Shepečių valdovai“ turėjo pripažinti „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipos pranašumą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 20:42 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:36 val.)„Vėjų Linija & Garliavos Duona“ po didžiosios pertraukos palaužė subyrėjusius „ITAB Novenos“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:10 val.)Visas rungtynes pirmavę „Bartukai“ savaitgalį pradėjo pergale (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 16:25 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 23:03 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Kauno rami“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)