KMAIK vs Laipsniai (83:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“

2016 balandžio 14 d., Ketvirtadienis, 21:47 val., peržiūros: 1079

Ketvirtadienį Vaišvydavos mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės pirmenybių pusfinalio „Didžiosios taurės“ rungtynės, kuriose jėgas surėmė „KMAIK“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Laipsniai“.

Rungtynių dvikova prasidėjo „KMAIK“ tolimais metimai ir šeimininkai greitai susikrovė 6 taškų pranašumą (11:5). „Laipsniai“ suaktyvino savo gynyba ir ataka po atakos pradėjo mažinti skirtumą ( 19:17). Kėlinuko pabaigoje šeimininkai nesugebėjo užregzti rezultatyvių atakų ir „KMAIK“ treneris buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės. Prieš antrą kėlinuką komandas skyrė 2 taškai – 21:19.

Antrajame kėlinyje svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau „KMAIK“ įjungė aukštesnę pavarą ir atstatė pranašumą (32:26). „KMAIK“ toliau nestabdė apsukų ir pasiekė rekordinį pranašumą – 9 taškų. Vis dėlto, „Laipsniai“ sugebėjo prabusti ir apmažinti skirtumą iki trijų taškų, tačiau per likusią minutę šeimininkai tritaškiais metimais atstatė 9 taškų atotrūkį – 49:40.

Antroje rungtynių pusėje abi komandos apsikeisdavo tritaškiais metimais (55:43). „KMAIK“ pradėjo strigti kietoje varžovų gynyboje ir svečiai sumažino skirtumą iki 5 taškų. Vis dėlto, šeimininkai iškart atsakydavo į varžovų spurtus ir „KMAIK“ išlaikė 6 taškų pranašumą – 63:57.

Ketvirtame kėlinyje tarp ekipų užvirė taškas į tašką kova (67:63). „KMAIK“ sėkmingai užpuolė keletą greitų atakų ir padidino atotrūkį iki 7 taškū ( 73:66). Po minutės pertraukėlės toliau tarp komandų vyko kova taškas į tašką. Likus žaisti apie trisdešimt sekundžių I.Štruma pelnė svarbų dvitaškį metimą ir komandas skyrė 6 taškai (80:74). M.Liepa turėjo galimybę sušvelninti skirtumą, tačiau metimas skriejo pro šalį. „Laipsniai“ dar bandė gelbėtis asmeninėmis baudomis, tačiau I.Šturma šaltakraujiškai realizavo baudos metimus. „KMAIK“ iškovojo kelialapį į finalą, rezultatu – 83:74.

Po laimėtų rungtynių „KMAIK“ ekipos žaidėjas,I.Šturma, kalbėjo:“Buvo geras varžovų didelio uždarymas antroje pusėje, nes pirmoje vertė taškus per mus, mažesnius žaidėjus. Neblogas pataikymas mūsų buvo. Primetėme greitą krepšinį, o varžovai nespėjo. Tas ir lėmė pergalę,“

„KMAIK“ finale susitiks su „Pelias“ ekipa.

KMAIK: Imantas Šturma – 30 tšk., Gražvydas Mockus – 15 tšk., Arnas Petrauskas – 14 tšk. (8 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Laipsniai: Marius Liepa – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Mantautas Patašius – 21 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Jurkšaitis – 10 tšk.

„KMAIK“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:36 val.)„Senukai“ neatsilaikė prieš „Laipsnius“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 22:11 val.)„Laipsniai“ įveikė „Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)„KMAIK“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ITAB Noveną“ (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)„KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Shepečių valdovais“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:10 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)Rungtynių pabaigoje „KMAIK“ įrodė pranašumą prieš „Bartukus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)Stipriausios pavasario „Sportturas“ taurės komandos vardą iškovojo „Pelias“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą. (2016 balandžio 05 d., antradienis, 21:37 val.)„Coca Cola“ įveikę „Abstinentus“ „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)