Krepsiniofanai.lt 1 vs Promatecha (53:73)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 gegužės 14 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Promatecha“ nesunkiai perlipo „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipos barjerą

2023 gegužės 14 d., Sekmadienis, 20:15 val., peržiūros: 229

Gegužės 14 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos „Sportturo“ Mažosios taurės 2023 aštuntfinalio rungtynės tarp „Krepsiniofanai.lt 1“ ir „Promatecha“ ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Krepsiniofanai.lt 1“, spurtavę 10:0, tačiau „Promatecha“ į tai atsakė irgi spurtu 0:13, kuris ir leido po pirmo kėlinio pirmauti 12:15.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai iškart nutolo iki 15:22. Nepaisant rezultatyvaus M. Čiuikino žaidimo, „Promatecha“ dėka N. Aleknavičiaus tolimų metimų įpusėjus susitikimui buvo priekyje 25:33.

Trečiajame kėlinyje „Promatecha“ iškart tolo iki 29:44, o įgytą dviženklį pranašumą svečiai išlaikė iki kėlinio pabaigos. Po trijų kėlinių 37:50.

Ketvirtame kėlinuke svečiai ir toliau didino savo persvarą ir nesunkiai perlipo šį aštunftinalio barjerą. Galutinis susitikimo rezultatas 53:73 (12:15, 13:18, 12:17, 16:23).

Rytis Sadauskas

„Promatecha“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 21:52 val.)Po atkaklios kovos „Krepsiniofanai.lt 1“ įveikė BC „Rhino“ ekipą (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Sportturo“ taurėje: Kauno „Rami“ įveikė „Krepsiniofanai.lt 1“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)„Promatecha“ pačioje susitikimo pabaigoje palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasipriešino „Klausučių alaus darykla“ komandai (34:94) (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Sportturas“ Mažosios taurės trečios vietos medalius iškovojo „Krepšinio komanda“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Krepšinio komanda“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 20:31 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaučakiai“ įveikė „Promatecha“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Promatecha (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:01 val.)