Krepšinio komanda vs Promatecha (81:73)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 18 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Krepšinio komanda“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Promatecha“ ekipą

2023 balandžio 18 d., Antradienis, 20:31 val., peržiūros: 241

Balandžio 18 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos „Sportturas“ 2023 taurės A pogrupio rungtynės tarp „Krepšinio komanda“ ir „Promatecha“ ekipų.

Pirmajame kėlinyje „Krepšinio komanda“ ekipos žaidėjas V.Bulkevičius pataikė keturis tolimus metimus, tačiau 13 taškų įmetęs N.Aleknavičius leido „Promatecha“ ekipai pasibaigus kėliniui būti priekyje 18:23.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie po nedidelio spurto išsiveržė į priekį 30:26. Vėliau „Krepšinio komanda“ pridėjo dar tris tolimus metimus ir įpusėjus susitikimui pirmavo 44:35.

Trečiajame kėlinuke po dviejų paeiliui I. Jonauskio tritaškių šeimininkai tolo iki 54:39. Nors „Krepšinio komanda“ dar tolo iki devyniolikos taškų, tačiau tolimais metimais „Promatecha“ sumažino turimą deficitą iki vienženklio skirtumo. Po trijų kėlinių 67:59.

Ketvirtame kėlinyje visiškai sustojo „Krepšinio komanda“ ekipos puolimas, kuo pasinaudoję svečiai likus keturioms minutėms lygino rungtynių rezultatą 68:68. Visgi, tada „Krepšinio komanda“ smeigė du tolimus šūvius, kurie ir nulėmė jiems pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 81:73 (18:23, 26:12, 23:24, 14:14).

9 taškai

„Krepšinio komanda“ lengvai peržengė BC „Rhino“ barjerą (2023 gegužės 14 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Sportturas“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje: „Krepšinio komanda“ pergalė prieš „Mokomasis pulkas“ (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Promatecha (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:01 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaučakiai“ įveikė „Promatecha“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)„ICE“ užtikrintai žengė į finalą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:49 val.)Apylygėje kovoje VŠĮ „Gatvės vaikai“ išplėšė pergalę (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Promatecha“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Jaučakiai“ po atkaklios kovos įveikė „Krepšinio komandą“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Promatecha“ nesunkiai perlipo „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipos barjerą (2023 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:15 val.)