ICE vs Klausučių alaus darykla (64:81)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2023 birželio 01 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Sportturas“ Mažąją taurę 2023 laimėjo „Klausučių alaus darykla“

2023 birželio 01 d., Ketvirtadienis, 21:46 val., peržiūros: 478

Ketvirtadienį, birželio 1 dieną, Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko „Sportturas“ Mažosios taurės 2023 didysis finalas tarp "ICE" ir "Klausučių alaus darykla".

Pirmajame rungtynių kėlinyje "ICE" niekaip negalėjo sustabdyti varžovų puolimo ir greitų atakų, o patiems atakas organizuoti irgi nelabai sekėsi. To pasakoje rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 23:15 "Klausučių alaus darykla" naudai. Antrajame kėlinyje "Klausučių alaus darykla" gretose tiesiog dominavo L.Ivanovas, kas neleido "ICE" niekaip priartėti prie varžovų. "ICE" išlygino rezultatą, tačiau greit pranašumas L. Ivanovo dėka padidėjo ir po pirmosios pusės rezultatu pirmavo "Klausučių alaus darykla" 45:36.

Antroje pusėje "ICE" arba neapsigindavo, arba neatsikovodavo kamuolio, kas leido "Klausučių alaus darykla" prieš varžovus pirmauti solidžiu skirtumu. K.Šion pastangomis "ICE" bandė grįžti, bet prieš lemiamą ketvirtį rezultatu 67:54 pirmavo "Klausučių alaus darykla". Ketvirtajame kėlinyje "ICE" nepasidavė, tačiau "Klausučių alaus darykla" užtikrintai laimėjo „Sportturas“ Mažąją taurę 2023 rezultatu 64:81 (15:23, 21:22, 18:22, 10:14).

Naudingiausias finalo rungtynių žaidėjas buvo išrinktas Leonardas Ivanovas.

Apie rungtynes savo mintimis pasidalino nugalėtojų žaidžiantysis treneris ir vadovas Žygimantas Dovidaitis:

Finalai žaidžiami tam,kad juos laimeti. Šį kartą mums pavyko tai padaryti. Labai džiugu dėl komandos. Nors ir tikslai prieš sezoną buvo Didžiojoj taurėj sukovot, bet laimėtas titulas yra pozityvus rezultatas, o užbaigus sezoną titulu belieka tikėtis gero ateinančio sezono starto.

Jonas Gaidukevičius

Pergalę įsirašė „Klausučių alaus darykla“. (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasipriešino „Klausučių alaus darykla“ komandai (34:94) (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 21:05 val.)„Sportturo“ taurėje: „Kelių priežiūra“ įveikė „ICE“ (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:09 val.) „Klausučių alaus darykla“ nugalėjo BC „Rhino“ (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 19:28 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai peržengė KM „Žalgiris“ ekipos barjerą (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:31 val.)Salė ūžė ‒ Jaučakiai laimėjo (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)Mažojoje taurėje į pusfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:57 val.)„ICE“ grupės varžybas užbaigė pergale (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)