KRASTA AUTO KAUNAS vs KAUNO GRŪDAI (65:51)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Paskutiniame kėlinyje ''Krasta Auto Kaunas'' įveikė ''Kauno Grudus''

2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 1523

Šiandien, vasario 24d., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko ''Krasta Auto Kaunas'' (šeimininkai) ir ''Kauno Grūdai'' (svečiai). Rungtynes vangiai pradėjo ''Kauno Grūdų'' ekipa, kuriai sunkiai sekėsi ''atidaryti'' savo taškų kraitį. Jau susitikimo pradžioje šeimininkai turėjo vienuolikos taškų pranašumą, bet dėka gerai sužaisto kėlinio galo, ''Kauno Grūdų'' deficitas beliko vos keturi taškai. Antroje rungtynių pusėje ekipos žengė lygiai, bet ketvirtajame ketvirtyje ''Krasta Auto Kaunas'' ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir ''Kauno Grūdai'' nebepavijo savo varžovų. Rungtynes laimėjo ''Krasta Auto Kaunas'' rezultatu 65-51.

Susitikimą puikiai pradėjo ''Krasta Auto Kaunas'' ekipa, kuri iš karto spaudė svečius, o šiems niekaip nesisekė pelnyti pirmuosius taškus (11-0). Kėlinio viduryje savo taškų kraitį pradėjo rinkti ir ''Kauno Grūdai'', kurie surinko keturis taškus iš eilės, bet paskui ir šeimininkai atsakė keturiais iš eilės ir tarp ekipų buvo tie patys vienuolika taškų (15-4). Kėlinio pabaigoje ''Kauno Grūdams'' pavyko atsitiesti ir kėlinį užbaigė atkarpa 7-0 ir skirtumas tarp ekipų beliko keturi taškai 15-11.

Antrame susitikimo ketvirtyje ''Kauno Grūdai'' vis dar išlaikė žaidimo ritmą, kurį primetė pirmojo kėlinio pabaigoje ir rezultatą persvėrė savo naudai (15-16). Visą ketvirtį ekipos žaidė lygiai – nei vienai ekipai nepavyko labiau atitrūkti. Tiesa, po dviejų ketvirčių šiek tiek geresnės nuotaikos buvo ''Krasta Auto Kaunas'' ekipa, kuri buvo priekyje penkiais taškais 31-26.

Trečiajame ketvirtyje ''Kauno Grūdai'' iškart išlygino rezultatą (31-31). Visą ketvirtį šiek tiek priekyje buvo ''Kauno Grūdai'' (36-42). Kėlinys baigėsi lygiai 45-45. Ir visa intriga liko ketvirtam ketvirčiui.

Lygiai tris kėlinius priešinosi ''Kauno Grūdai'', bet ketvirtajam daugiau jėgų išsaugojo vos penkiese susirinkę ''Krasta Auto Kauno'' ekipos žaidėjai. Šeimininkai iškart ketvirtį pradėjo atkarpa 11-2 ir išsiveržė į priekį devyniais taškais (56-47). Niekaip nesuspėjo svečiai paskui šeimininkų puolimą, kurie įmetė dvidešimt taškų, o tuo tarpu svečiai vos šešis. Rungtynes laimėjo ''Krasta Auto Kaunas'' ekipa rezultatu 65-51.

Po rungtynių laimėjusios ekipos G.Rinkevičius treneris sakė: „ Vos penkiese susirinkę mes buvom. Pataikėm, apsigynėm momentais ir todėl gal ir laimėjom. Dar ''ant greito'' pavyko gerai pabėgt, tai šitie du dalykai ir susidėjo, jog šiandien pavyko laimėt.“

''Kauno Grūdų'' treneris R.Michalkevičius sakė: „ Nesmagu kai praloši. Dideli žmonės žaidė protingą krepšinį, to ko mums nevisad pavyksta. Jie pelnytai nugalėjo. Manau, jog pralošimui įtakos turėjo, jog po dviejų kėlinių iškrito mūsų pagrindinis įžaidėjas ir nebeliko kam kamuolį varinėtis.“

''Krasta Auto Kaunas'' ekipoje naudingiausi buvo: Š.Petraitis ( 19 tšk. 5 rez.p. 26 naud.b.) J.Leitanas ( 10 tšk. 10 atk.k.) M.Vilimas ( 17 tšk.)

''Kauno Grūduose'' išsiskyrė: R.Vainikevičius ( 13 tšk. 15 atk.k.) V.Stankevičius ( 13 tšk.) A.Praninskas ( 11 tšk.)

''Krasta Auto Kaunas'' po atkaklios kovos įveikė ''Baubilas'' ekipą (2012 gruodžio 03 d., pirmadienis, 00:50 val.)''LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA'' įveikė ''KRASTA AUTO KAUNAS'' (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:22 val.)Penkių ''Krasta Auto Kaunas'' ekipos narių užteko iškovoti užtikrintai pergalei (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno stumbrą" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 20:43 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)''Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC'' dar kartą įrodė savo pranašumą ''Krasta Auto Kaunas'' ekpai (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 21:49 val.)''Kauno Grūdai'' susidorojo su ''Omegos'' ekipa (2013 kovo 01 d., penktadienis, 20:19 val.)"Krasta Auto Kaunas" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:25 val.)Varžovų spaudimą atlaikiusi "Krasta Auto Kaunas" ekipa, išsaugojo pergalę savo rankose (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 22:35 val.)"Omega" nugalėjo "Krastos auto Kauno" penketuką (2013 sausio 25 d., penktadienis, 20:35 val.)