KRASTA AUTO KAUNAS vs BAUBILAS (63:55)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

''Krasta Auto Kaunas'' po atkaklios kovos įveikė ''Baubilas'' ekipą

2012 gruodžio 03 d., Pirmadienis, 00:50 val., peržiūros: 2755

Sekmadienį, gruodžio 2 dieną, Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Krasta Auto Kaunas" ( šeimininkai) ir "Baubilas" (svečiai). Jau pirmajame kėlinyje šeimininkai didžiają dalį buvo priekyje, tačiau "Baubilui" pavyko ne tik priartėti , bet ir persverti rezultatą savo naudai.Visas rungtynes vyko įtempta , atkakli kova ir rungtynių nugalėtojas paaiškėjo tik ketvirtajame kėlinyje.Rungtynes laimėjo šeimininkai ''Krasta Auto Kaunas'' nugalėdami ''Baubilas'' ekipą rezultatu 63:55.

Rungtynėms prasidėjus šeimininkai iškart pradėjo dominuoti aikštelėje, ataka po atakos didino pranašumą, o "Baubilos" ekipos metimai skriedavo pro šalį (10:4). Penktają minute ''Baubilas'' komanda atsigavo ir pradėjo žaisti greitą ir gražu krepšinį , tuo pačiu prisivydami savo varžovus (15:15).Komandos žaidė apylygiai ir pasibaigus pirmajam ketvirčiui rezultatu (19:20) pirmavo ''Baubilas'' ekipa.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus pranašumas išaugo ir iki 7 taškų, tačiau svečiai sugebėjo spurtuoti 8:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (25:27) Po spurto svečiams "Baubilas" krepšininkams sunkiai sekėsi pelnyti taškus, o šeimininkai taikliais metimais sumažino skirtumą ir jį persvėrę įsiveržė y priekį 4 taškais.Rezultatas po ketvirčio – 35:31.

Po ilgosios pertraukos "Baubilas" aktyviai pradėjo gintis ir spurtavo 8:0, kur jiems leido įsiveržti į priekį (35:39). Šeimininkai neketino toliau sustoti ir dar kartą persvėrę rezultatą įsiveržė y priekį, o "Baubilas" ekipai sunkiai sekėsi apsiginti (42:39). Likus žaisti apie 3 minutes svečiai laimėjo atkarpą 6:4 ir skirtumas tarp komandų liko tik 1 taškas. Rezultatas – 46:45 vis dar ''Krasta Auto Kaunas'' komandos naudai.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiai dar bandė spurtuoti ir sumažinti skirtumą, tačiau šeimininkai iškart atsakydavo taikliomis atakomis. Likus žaisti 6 minutes po Š.Petraičio dvitaškio metimo skirtumas išaugo iki 6 taškų (55:49), tačiau svečiai nežadėjo lengvai pasiduoti ir spurtavo atkarpą 6:0, ir išlygino rungtynių rezultatą. Likus žaisti dvi minutes "Krasta Auto Kaunas" geriau atakavo krepšį , vertė varžovus klysti ir prasižengti , bei realizavo baudos metimus , taip sau susikrovę 8 taškų persvarą išsaugojo saugų pranašumą ir šventė pergalę rezultatu – 63:55.

Po laimėtų rungtyniu šeimininkų komandos žaidėjas Justinas Leitanas kalbėjo : ''Šiandien mūsų pergalę lėmė tai , kad tam tikrais momentais mūsų maži žaidėjai spurtavo y priekį ir sugebėdavo užbaigti greitas atakas , paskui mūsų Tomas (Tomas Petrošius) kelias atakas sugebėjo užtikrintai užbaigti metimus, rungtyniu gale gerai gynėmės , atkovojom kamuolis ir tiek.Priešininkų komanda tikrai nebloga,kiek žinau tai jie ne visi šiandien susirinko,priešingu atveju gal ir būtume pamatę visai kitokį rezultatą''.

Po pralaimėtu rungtynių svečiu ekipos atstovas teigė : ''Vyrai kažkokie pavargę , nežinau , nebuvo keletos pagrindinių žaidėjų ir tiek.Kuo geresnei sporto salei žaidžiam , tuo blogiau mum sekasi , o priešingų atveju jeigu salė prasta žaidžiam gerai'' juokavo ''Baubilas'' ekipos atstovas.

''Krasta Auto Kaunas'' : Tomas Petrošius (21 tšk.) , Šarūnas Petraitis (20 tšk. 4 rez.perd. 4 per.kam) , Justinas Leitanas (13 tšk. 13 atk.kam 4 blok.met).

''Baubilas'' : Darius Mikalauskas (13 tšk. 10 atk.kam) , Aurimas Cibulskis (12 tšk. 8 išpr.praž) , Ruslanas Babilevas (10 tšk.)

Paskutiniame kėlinyje ''Krasta Auto Kaunas'' įveikė ''Kauno Grudus'' (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 21:36 val.)''LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA'' įveikė ''KRASTA AUTO KAUNAS'' (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:22 val.)Penkių ''Krasta Auto Kaunas'' ekipos narių užteko iškovoti užtikrintai pergalei (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:08 val.)"Krasta auto Kaunas" po atkaklios kovos išlygino seriją iki dviejų pergalių (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 22:28 val.)"Krasta Auto Kaunas" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:25 val.)''Topo Centras'' sezoną užbaigę pralaimėjimu (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 00:13 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno stumbrą" (2012 gruodžio 07 d., penktadienis, 20:43 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)Šaltus nervus pademonstravęs ''Celsis'' išplėšė pergalę (2013 sausio 08 d., antradienis, 21:33 val.)