HIDRAULINĖS SISTEMOS & KOMPIUTERA - PLŽMMC vs KRASTA AUTO KAUNAS (79:68)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

''Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC'' dar kartą įrodė savo pranašumą ''Krasta Auto Kaunas'' ekpai

2013 vasario 17 d., Sekmadienis, 21:49 val., peržiūros: 2052

Šiandien vasario 17d., Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC'' ( šeimininkai ) ir ''Krasta Auto Kaunas'' ( svečiai ). Susitikimą gana gerai pradėjo abi ekipos, tik pabaigoje pirmojo kėlinio pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas. Antrajame ketvirtyje ''Krasta Auto Kaunas'' pametė savo žaidimą ir po dviejų kėlinių ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC'' turėjo susikrovę solidžią dvidešimt vieno taško persvarą (45-24). Svečiai pabudo tik ketvirtajame ketvirtyje ir tik tada pavyko sušvelninti savo deficitą. Rugtynes laimėjo ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC'' rezultatu 79-68.

Pirmasis susitikimo kėlinys prasidėjo keturiais iš eilės ''Krasta Auto Kaunas'' taškais, bet neprabėgus nei porai minučių rezultatas buvo lygus (4-4). Kėlinio viduryje po taiklaus svečių ekipos žaidėjo M.Vilimo tritašio metimo rezultas tapo lygus (10-10), bet tuomet sekė šeimininkų atkarpa 6-0. Kėlinio pabaigą abi ekipos sužaidė draugiškai surinkdamos abi po šešis taškus ir po pirmojo ketvirčio priekyje šešiais taškais buvo ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC'' 22-16.

Antrajame ketvirtyje ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC'' ''Krasta Auto Kaunas'' ekipai iškasė gilia duobę. Nors ketvirtis prasidėjo dviem taikliais svečių baudos metimais, tuomet šeimininkai svečius pasiuntė į nokdauną sužaisdami atkarpą 16-0 (36-18). Taškų badą svečių ekipoje pavyko nutraukti Š.Petraičiui kuris pataikė dvitaškį, bet tuomet iškart sekė penkių iš eilės taškų atsakas (41-20). Ekipos kėlinio pabaigoje dar apsikeitė taikliais dvitaškiais ir po dviejų ketvirčių priekyje dvidešimt vienu tašku buvo ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC'' 45-24.

Trečiajame ketvirtyje iš nokdauno pakilusi ''Krasta Auto Kaunas'' demonstravo kur kas geresnį žaidimą nei prieš tai buvusiuose ketvirčiuose. Per trečią ketvirtį svečiams nuo savo deficito buvo pavykę atkirpti keturis taškus (59-42), bet prastai sužaistos paskutinės kėlinio minutės ir praraja tarp komandų buvo dvidešimt trys taškai 65-42.

Lemiamame ketvirtyje ekipos žaidė atkakliai. Nors ir nemažas skirtumas skyrė ekipas, ''Krasta Auto Kaunas'' net minčių neturėjo pasiduot ir leist varžovams smagintis po jų krepšiu. Visą ketvirtį ekipos žengė koja kojon, o paskutinėmis minutėmis šeimininkai išvis nebepralaužė svečių gynybos to pasekoje ''Krasta Auto Kaunas'' užbaigė ketvirtį atkarpa 14-0 ir sušvelnino savo deficitą, bet to nepakako. Rungtynės laimėjo ''Hidraulinės sistemos & Kompiutera – PLŽMMC'' rezultatu 79-68.

Po laimėtų rungtynių ''Hidraulinių sistemų & Kompiuteros – PLŽMMC'' žaidėjas Karolis Šabūnas sakė: „ Geros rungtynės, geras nusiteikimas, gerai žaidėm. Sakyčiau komanda geros nuotaikos buvo žaidėjai susirinko pilnas komplektas, buvo keitimų ir atsarginiai gavo laiko, manau bendras vaizdas buvo geras, rezultatas visą laiką buvo teigiamas. To ir tikėjomės. Varžovai iš ankstesnių susitikmų lyg tai ir nepakeitę taktikos, nepakitęs stilius, tai jokių netikėtumų neiškilo, buvom pasiruošę.“

''Krasta Auto Kaunas'' treneris Giedrius Rinkevičius sakė: „ Pradžioje buvo sunku. Minusas didelis, sunku jį atlošt, bet ketvirtam kėliny nepasimetėm, pataikėm keletą tokių geru metimų. Gynyboj apsigynėm keletą atakų, tas įtakojo tokį rezultatą, ne minus dvidešim, ne minus trisdešimt. Varžovas kaip varžovas – įveikiamas.“

''Hidraulinių sistemų & Kompiuteros – PLŽMMC'' ekipoje naudingiausi buvo: M.Kudakas ( 14 tšk. 10 rez.p.) T.Vasiliauskas ( 23 tšk. 6 per.k.) V.Šalčius ( 13 tšk. 12 atk.k.)

''Krasta Auto Kaunas'' ekipoje naudingiausi buvo: M.Narbutas ( 24 tšk.) Š.Petraitis ( 19 tšk.) M.Vilimas ( 9 tšk.)

„Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ antrą kartą įveikė „Kauno Orouostą & Lana Lecta“ (2013 balandžio 09 d., antradienis, 23:32 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" lengvai įveikė "Kauno Švara" ekipą (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:11 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:38 val.)''LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA'' įveikė ''KRASTA AUTO KAUNAS'' (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:22 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiuterna - PLŽMMC" nesunkiai laimėjo prieš "Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:09 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" po atkaklios kovo palaužė "Kauno orouostą & Lana Lecta" (2012 lapkričio 16 d., penktadienis, 00:53 val.)"Hidraulinės sistemos & kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Dentist team" (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:58 val.)"Hidraulinės Sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" - bronzinė "Įmonių" lygos komanda (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 00:58 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC“ įveikė „Kauno Orouostą & Laną Lectą“ (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 07:59 val.)„Hidraulinės sistemos & Kompiutera- PLŽMMC“ be didesnio vargo įveikė „Chemcentrą“ (2012 spalio 24 d., trečiadienis, 21:44 val.)