A. S. K. „Persvara“ vs KK „13“ (51:52)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 22 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Fantastišku metimu pergalę išplėšęs Justas Jokšas pratęsė KK „13“ kelionę „C“ lygoje

2016 kovo 22 d., Antradienis, 23:43 val., peržiūros: 1221

Antradienį, kovo 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos A. S. L. „Persvaros“ ir svečių KK „13“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova ir pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą. Vis tik, atrodė, kad aikštės šeimininkai iškovos antrą pergalę serijoje ir tiesiausiu keliu žengs į kitą etapą, tačiau atsitiesę svečiai prisivijo varžovus, o likus žaisti kelias sekundes iš toli fantastišką metimą pataikęs J.Jokšas išplėšė pergalę KK „13“ ekipai ir išlygino serijos rezultatą. 51:52 (10:8, 13:16, 15:11, 13:17).

Rungtynių pradžioje abiems komandoms įsibėgėti sekėsi gana sunkiai, tačiau pirmieji ledus pralaužę svečiai įgijo kelių taškų pranašumą. Vis tik, ilgai netylėję aikštės šeimininkai atsakė rezultatyvia atkarpa, kurios dėka perėmė iniciatyvą bei įgijo minimalų pranašumą. Einant kėlinuko laikui į pabaigą KK „13“ dar buvo perėmę iniciatyvą, tačiau neilgam, nes kėlinuką geriau užbaigusi A. S. K. „Persvara“ įgijo dviejų taškų persvarą. 10:8.

Antrojo kėlinuko pradžioje pirmaujanti komanda pasikeitė kelis kartus, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidusiems svečių krepšininkams pavyko kiek labiau atitrūkti. Nepaisant to, po taiklaus tolimo V. Bereišos metimo aikštės šeimininkai ir vėl įgijo minimalią persvarą. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę KK „13“ sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. 23:24.

Po ilgosios pertraukos puolimą pastebimai pagerinusi A. S. K. „Persvara“ iškart susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir įgijo penkių taškų atotrūkį. Kiek vėliau, KK „13“ ekipos žaidėjai pavieniais veiksmais bandė mažinti atsilikimą, tačiau per arti priešininkų neprisileidę aikštės šeimininkai išsaugojo įgytą persvarą. Nepaisant to, kėlinuko pabaigoje iš toli pataikęs J. Jokšas kiek sušvelnino savo komandos deficitą. 38:35.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, po kurių skirtumas tarp komandų nepakito. Nepaisant to, jog laiko vis mažėjo ir aikštės šeimininkai įgijo keturių taškų pranašumą, KK „13“ ekipos žaidėjai sugebėjo pasivyti priešininkus ir persverti rezultatą savo naudai. Kiek vėliau keturis taškus iš eilės surinkę A. S. K. „Persvaros“ žaidėjai susigrąžino iniciatyvą, tačiau paskutinėmis sekundėmis tolimą metimą smeigęs J. Jokšas išplėšė svečiams pergalę rezultatu 51:52.

Po šios pergalės KK „13“ išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą, kuris tapo 1:1.

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Bereiša – 10 tšk., Rokas Šipila – 9 tšk.

KK „13“: Dominykas Butkus – 18 tšk. (8 išpr. praž.), Giedrius Ūkelis – 13 tšk., Justas Jokšas – 7 tšk.

Didelis kovingumas leido pergalę pasiekti KK „13“ ekipai (2016 sausio 19 d., antradienis, 23:35 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti A. S. K. „Persvara“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:53 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:50 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)„Savi“ nepadėjo sava aikštelė ir nusileido KK „13“ (2016 sausio 27 d., trečiadienis, 03:46 val.)Galingas KK „13“ žaidimas nepaliko jokių vilčių „LejuoTransai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:41 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)