Savi vs KK „13“ (52:81)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 20:00 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Savi“ nepadėjo sava aikštelė ir nusileido KK „13“

2016 sausio 27 d., Trečiadienis, 03:46 val., peržiūros: 1098

Sausio 26 dieną, antradienį, Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre, vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės N pogrupio komandos, namuose žaidę Savi (1/8) ir grupės lyderė esanti KK „13“. Pirmajame kėlinuke dar buksavę svečiai, antrajame įrodė savo galią ir griausmingai sužaidę likusią rungtynių dalį nušlavė „Savi“. Rungtynės baigėsi triuškinančiu rezultatu – 52:81.

Pirmąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai pelnydami keturis taškus be atsako. J. Gudavičiaus baudos metimas ir G. Butkaus tolimas šūvis išlygino rezultatą – 4:4. Vėl trūktelėję į priekį „Savi“ sužaidus pusę kėlinuko pirmavo – 9:4. KK „13“ nenusileido varžovams ir pradėjo juos gintis, po G. Pajedos tritaškio komandas skyrė vos trys taškai. Kėlinukui einant į pabaigą abi komandos apsikeitė dvitaškiais metimais ir pirmosios dešimt minučių baigėsi rezultatu – 19:17.

Antrojo kėlinuko pradžia buvo greita ir atkakli, komandos drąsiai atakavo krepšį. Praėjus dviems minutėms „Savi“ vis dar buvo priekyje minimaliu pranašumu – 23:22. Tada iki kėlinuko pusiaukelės komandoms nepavyko pelnyti nė taško. Po to svečiai spurtavo 0:9 ir iki ilgosios pertraukos finišavo įspūdingai, bei turėjo vienuolikos taškų pranašumą – 25:36.

Trečiajame kėlinuke prasidėjo KK „13“ ekipos dominavimas. Laimėję nepakartojamą atkarpą – 0:14, svečiai jau buvo priekyje rezultatu – 27:50. „Savi“ ekipoje jautėsi nuovargis, nes į rungtynes susirinko labai negausiai. Tuo tarpu KK „13“ nemažino apsukų ir vis didino savo persvarą. Sužaidus trisdešimt minučių komandas jau skyrė trisdešimt taškų. Rezultatas po trijų kėlinukų – 37:67.

Paskutiniajame ketvirtyje liko tik formalumai. Tiesa, šeimininkai kėlinuką laimėjo vienu tašku, tačiau bendro rezultato tai nei kiek nepakeitė. Komandinį žaidimą rodę svečiai neleido nei pagalvoti savo varžovams apie pergalę. KK „13“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu – 52:81.

R.Aidukevičius („Savi“):

„pasiteisinimų nėra, nesusirenkame žaidėjų, ateityje stengsimės tobulinti savo žaidimą“

L.Stankevičius („KK – 13“):

„pergalę lėmė komandinis susikaupimas ir ramybė, sekančioms rungtynėms stengsimės gerinti zoninę gynybą“

Naudingiausi žaidėjai:

Savi: Dainius Povilauskas – 23 tšk., Donatas Štabokas – 9 tšk., Šarūnas Šimėnas – 8 tšk.

KK „13“: Giedrius Ūkelis – 14 tšk., Justas Jokšas – 12 tšk., Jonas Gudavičius – 12 tšk., Remigijus Babenskas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)„Šilainiai“ neturėjo jokio vargo su „Savais“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 14:29 val.)„Savi“ neturėjo šansų prieš „Baltic Transline“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:55 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)Klampioje kovoje „BuyPCgame.eu“ pranoko KK „13“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 21:37 val.)KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ atlaikė KK „13“ komandos spurtą ir pasiekė revanšą (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:02 val.)Mūšyje dėl pirmosios pergalės „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ nepaliko vilčių „Saviems“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 23:26 val.)„Brentex Trailer“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:32 val.)