Kleboniškio „Vilkai“ vs KK „13“ (51:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ S. Lozoraičio vidurinė mokykla, A. Stulginskio g. 61, Kaunas, LT-48385

Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“

2015 spalio 29 d., Ketvirtadienis, 22:35 val., peržiūros: 1267

Spalio 29 dieną, 20:15 val., S.Lozoraičio mokyklos sporto salėje, sustiko „C“ lygos komandos Kleboniškio „Vilkai“ (šeimininkai) ir KK „13“ (svečiai). Rungtynes labai sunkiai pradėję KK „13“ pirmojo kėlinuko metu atsilikinėjo net 9 taškais, tačiau komanda netrukus ženkliai sumažino klaidų skaičių, išlygino rezultatą ir ėmė tolti. Po ilgosios pertraukos svečių pranašumas pasiekė net 20 taškų ribą, o Kleboniškio „Vilkai“ per likusį laiką sugebėjo tik kiek sušvelninti savo atsilikimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:63.

Rungtynių pradžioje abi komandos greičiau rinko klaidas nei taškus. Ilga ir nerezultatyvi rungtynių pradžia užsitęsė, bet tuomet pirmieji iš miego pabudo Kleboniškio „Vilkai“, kurie sužaidė puikią atkarpą ir jau pirmojo kėlinuko metu pasiekė 9 taškų pranašumą. Varžovai suskubo paprašyti pertraukėlės ir labai greitai šeimininkų spurtas buvo sustabdytas. Skirtumas gana greitai išnyko ir abi komandos rungtyniavo lygiai, bet dabar eilė nutolti atėjo svečiams, kurie pasinaudojo tiesiog tragišku priešininkų žaidimu puolant ir prasidėdant ilgajai pertraukai KK „13“ pimavo 22:33.

Antroje rungtynių dalyje svečiai dar kartą nutolo, skirtumas išaugo iki rekordinės 20 taškų ribos. Kleboniškio „Vilkai“ ekipa niekaip nerado būdų sustabdyti varžovų greito žaidimo, o patys atakavo vos 25% taiklumu. Intriga išnyko KK „13“ ekipa tvirtai kontroliavo situaciją aikštelėje, o jų pergalė jau nebekėlė abejonių. Nors Kleboniškio „Vilkai“ sugebėjo susitikimo pabaigoje išlipti iš duobės, bet panaikinti milžiniško skirtumo pritrūko laiko ir jėgų. KK „13“ pelnytai laimėjo rezultatu 51:63.

Dominykas Butkus (KK „13“):

„pradėdame įsižaisti, vis geriau suprantame vienas kitą“.

Kleboniškio „Vilkai“: Donatas Rumšys – 12 tšk., Liudas Bajer – 11 tšk., Remigijus Kuncevičius – 9 tšk.

KK „13“: Dominykas Butkus – 13 tšk., Jonas Gudavičius – 11 tšk., Justas Jokšas – 9 tšk.

„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)Nebajeris susitvarkė su Kleboniškio „Vilkais“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)„ASU“ penketukas įrodė pranašumą prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 21:08 val.)MRU VSF nepaliko vilčių Kleboniškio „Vilkams“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:20 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 21:58 val.)„Lituanica“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš Kleboniškio „Vilkų“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:42 val.)Keturiese likę KK „13“ sugebėjo atsilaikyti prieš BC „Ambi“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:50 val.)„BuyPCgame.eu“ ekipa nesunkiai susidorojo su Kleboniškio „Vilkų“ komanda. (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:29 val.)