Skroblų alėja vs Romegas (60:52)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 11 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus

2023 spalio 11 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 312

Spalio 11 d., trečiadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės D pogrupio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ (2-0) ir „Romegas“ (1-1) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Romegas“, kurie po dviejų E. Jasėno tritaškių pirmavo 0:8. Visgi, po šio nedidelio svečių spurto „Skroblų alėja“ labai greitai atsigavo, surengė spurtą 17:4 ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 17:12.

Antrajame kėlinuke šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik septintąją minutę, o tuo pasinaudojęs „Romegas“ išsiveržė į priekį ir įpusėjus susitikimui pirmavo 20:24.

Trečiojo kėlinio pradžioje E.Jasėnas trimis tritaškiais tolino svečius iki 28:37. Bet „Skroblų alėja“ į tai atsakė irgi tolimų metimų serija, kuri leido sušvelninti deficitą iki 40:41.

Lemiamame kėlinyje po L. Jonaičio tritaškio „Romegas“ tolo 42:49. Visgi Ž.Varna dviem tolimais metimais užvedė šeimininkus pergalingam spurtui, kuris ir leido iškovoti pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 60:52.

Puikiai antrąją pusę sužaidusi „Skroblų alėja“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)„ICE“ atlaikė „Skroblų alėja“ ekipos spaudimą ir žengė į pusfinalį (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 20:45 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:00 val.)Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:21 val.)„Romegas“ be vargo palaužė „Skroblų alėją“ (2023 spalio 31 d., antradienis, 22:28 val.)„Skroblų Alėja“ po permainingos kovos įveikė ketvirtfinalio barjerą (2023 spalio 25 d., trečiadienis, 22:52 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale (2023 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:51 val.)„Romegas“ neturėjo vargo su „Krepsiniofanai.lt“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 08:25 val.)