Romegas vs GZP (56:71)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 rugsėjo 26 d., Antradienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„GZP“ sezoną pradėjo įtikinama pergale

2023 rugsėjo 26 d., Antradienis, 22:51 val., peržiūros: 494

Rugsėjo 26 dieną, 20:30 val., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje, susitiko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 komandos "Romegas" (šeimininkai) ir "GZP" (svečiai). Visų rungtynių metu pranašumą savo rankose išlaikė "GZP" ekipa, nors komandų žaidime buvo daug broko, bet tai suprantama sezono starte. "GZP" laimėjo rungtynes rezultatu 56:71 (10:14, 16:15, 15:21, 15:21).

Rungtynes abi komandos pradėjo labai nerezultatyviai, daug klaidų ir netikslių metimų sekė kiekvieną ataką, o pranašumą savo pusėje išlaikė "GZP". Nors "Romegas" kelis kartus atsitiesė, bet persverti rezultato jiems nepavyko, o ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 26:29.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas tapo laisvesnis ir rezultatyvesnis. O čia jau savo pranašumus geriau išnaudojo "GZP" žaidėjai, kurie susikrovė dviženklį pranašumą ir kontroliavo rungtynių eigą. "Romegas" neleido skirtumui tapti triuškinamu, ketvirtame kėlinuke sužaidė neblogas atkarpas, bet nugalėtojas jau buvo aiškus. "GZP" pasiekė pergalę rezultatu 56:71.

„GZP“ neturėjo šansų prieš „Skroblų alėją“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 20:55 val.)„GZP“ šventė lengvą pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2023 spalio 13 d., penktadienis, 09:50 val.)„Romegas“ neturėjo vargo su „Krepsiniofanai.lt“ (2023 spalio 18 d., trečiadienis, 08:25 val.)„Kautech“ po dviejų pratęsimų palaužė „GZP“ ir žengė į finalą (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Romegas“ be vargo palaužė „Skroblų alėją“ (2023 spalio 31 d., antradienis, 22:28 val.)„GZP“ ketvirtame kėlinyje atlošė dviženklį deficitą, išplėšė pratęsimą ir jame patiesė „Kauno kolegiją“ (2023 spalio 16 d., pirmadienis, 20:54 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 varžybose susitiko: "Romegas" vs. "Rimo & Patikima linija" (2023 spalio 03 d., antradienis, 23:21 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:00 val.)Visas rungtynes pirmavę „Romegas“ įveikė „Klausučių alaus darykla (2023 spalio 24 d., antradienis, 22:21 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Skroblų alėja“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Romegas“ krepšininkus (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:31 val.)