Kauno SRC ‒ 2 vs KK „13“ (51:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Puikias rungtynes sužaidę KK „13“ krepšininkai įveikė Kauno „SRC-2“ ekipą

2015 gruodžio 08 d., Antradienis, 21:58 val., peržiūros: 1133

Gruodžio 8 dieną, 20:15 val., Kauno mechanikos mokykos sporto salėje įvyko C lygos, „ALT reklama“ pirmenybių antrojo etapo „Mažosios taurės“ susitikimas tarp N pogrupio komandų – namuose žaidusios Kauno „SRC-2“ ekipos ir KK „13“ krepšininkų. Iki šio susitikimo šeimininkai savo sąskaitoje turėjo keturias pergales ir keturis pralaimėjimus (4-4), tuo tarpu KK „13“ turėjo viena pergale mažiau (3-4).

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, tačiau geriau sekėsi svečiams. Po L. Stanislovaičio tritaškio įpusėjus kėliniui KK „13“ pirmavo 4:10. Šešių taškų pranašumą svečiai išlaikė ir iki kėlinuko pabaigos, laimėję jį 9:15.

Antrojo kėlinuko pradžioje KK „13“ spurtavo ir įgijo didesnę nei dešimties taškų persvarą 11:22. Nors ir pavyko Kauno „SRC-2“ ekipai truputį aptirpdyti svečių pranašumą iki 21:26, tačiau puiki kėlinuko pabaiga KK „13“ krepšininkams leido turėti keturiolikos taškų pranašumą pasibaigus antrajam ketvirčiui 23:37.

Trečiojo ketvirčio pradžioje KK „13“ tritaškių metimų dėka atitrūko dar labiau 31:54. Visgi, daugiausia kovingai žaidusio A. Bubelio dėka, šeimininkai neleido svečiams dar labiau atitrūkti, tačiau vis dar turėjo didžiulį deficitą 38:57.

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. Kauno „SRC-2“ krepšininkams ir toliau niekas nesisekė, o tuo puikiai naudojosi svečiai, kurie įpusėjus kėliniui jau pirmavo 42:68. Per likusį rungtynių laiką komandos apsikeitė keliais metimais, o rungtynių galutinis rezultatas 51:76 KK „13“ naudai.

Po rungtynių nugalėtojų KK „13“ atstovai kalbėjo: „buvome pakankamai susikoncentravę, matėme, kad varžovas užima pirmąją vietą grupėje, todėl nusiteikėme, jog laukia tikrai nelengva kova, kadangi sekėsi gana neblogai, esame patenkinti savo rezultatais“.

„Atrodė, jog komandai niekas nesisekė nei gynyboje, nei puolime šiose rungtynėse“. Kauno „SRC-2“ ekipos treneris A. Žadeikis: „ne nesisekė, o blogai žaidė. Įžaidinėja bogai, kamuolio vaikščiojimas blogas, nesusižaidimas, nesupratimas vienas kito, iš pat pradžių davėme priešininkams pajausti žaidimą, o po to buvo juos sunku sulaikyti, ko pasekoje, kai ėjo, taip ir nuėjo, ir nesugebėjome apsiginti. Visų pirma gynyba. Gynyba bloga, žaidimas po vieną, žaidimas ne komandinis, to pasekmė toks ir rezultatas“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kauno SRC ‒ 2: Andrius Bubelis – 16 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd.), Žygimantas Gulbinas – 15 tšk., Paulius Aleksynas – 12 tšk.

KK „13“ (S): Remigijus Babenskas – 19 tšk., Edgaras Zaidelis – 16 tšk., Lukas Stanislovaitis – 13 tšk.

KK“13“ nesunkiai įveikė BC “Ambi“ ekipą. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Visas rungtynes pirmavę KK „13“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 23:53 val.)Tik po atkaklios kovos „Kėdainiai“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Sunkiai įsibėgėję KK „13“ įveikė Kleboniškio „Vilkus“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)„Šilainiai“ rungtynių pabaigoje susitvarkė su „Kauno SRC-2“ ekipa (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)KK „13“ palaužė Kauno „NTI-PN“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 21:42 val.)Emobilus.lt & SK „Mattas“ be vargo sutriuškino KK „13“ krepšininkus (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:09 val.)„KK 13“ rungtynių pabaigoje palaužė „NTI-PN“ krepšininkus (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:11 val.)Fantastišku metimu pergalę išplėšęs Justas Jokšas pratęsė KK „13“ kelionę „C“ lygoje (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:43 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)