Kelių priežiūra vs Jaučakiai (76:57)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 birželio 09 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Kelių priežiūra“ nesunkiai žengė į finalą įveikdama nerezultatyviai sužaidusią „Jaučakiai“ komandą

2022 birželio 09 d., Ketvirtadienis, 20:00 val., peržiūros: 460

Birželio 9 d. Ringaudų pradinė mokyklos sporto salėje buvo sužaistos Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės 2022 pusfinalio rungtynės tarp „Kelių priežiūra“ ir „Jaučakiai“ ekipų.

Rungtynes „Jaučakiai“ pradėjo dviem tritaškiais, po kurių pirmavo 2:6, tačiau į tai „Kelių priežiūra“ atsakė spurtu 16:0, kas leido šeimininkams po pirmo kėlinio pirmauti dviženkliu pranašumu 26:12.

Antrasis kėlinys abiem ekipom susiklostė labai nerezultatyviai, tačiau skirtumas tarp komandų išliko panašus. Įpusėjus susitikimui 36:20.

Trečiasis kėlinys prasidėjo dviem „Kelių priežiūra“ ekipos tritaškiais, po kurių šeimininkai tolo iki 44:24. Vėliau jie dar sumetė tris tritaškius, kas leido po trijų kėlinių pirmauti 58:34.

Ketvirtame kėlinyje „Jaučakiai“ sugebėjo šiek tiek priartėti, tačiau intrigos jau nebeatkūrė. Galutinis susitikimo rezultatas 76:57 (26:12, 10:8, 22:14, 18:23).

8 taškai

„Kelių priežiūra“ rungtynių pabaigoje palaužė KA „Snaiperis“ krepšininkus (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Kelių priežiūra“ sutriuškino „Spartos“ krepšininkus (2022 gegužės 17 d., antradienis, 22:32 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „Kelių priežiūra“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:03 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Jaučakiai” (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 20:13 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 23:18 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Jaučakiai“ lengvai įveikė „Niekam nereikalingi“ (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:14 val.)Puolime strigusi „ICE“ nusileido „Kelių priežiūra“ ekipai (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Kelių priežiūra“ pavasario taurę pradėjo pergalingai (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 19:46 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ sustojo puolime antroje rungtynių pusėje ir pralaimėjo „Jaučakiams“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:34 val.)„Promatik“ vos neišleido pergalės iš rankų kovoje prieš „Jaučakius“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:38 val.)