Omega vs Krepšinio komanda (91:101)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Pavasario lygoje: „Krepšinio komanda“ įveikė „Omega“

2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 22:18 val., peržiūros: 398

Trečiadieni, gegužės 18 diena, Ringaudų mokyklos sporto salėje įvyko Pavasario lygos C pogrupio varžybos tarp šeimininkų- "Omega" bei svečių- „Krepšinio komanda“.

Pirmajame kėlinyje geriau sekėsi svečiams. Realizavę 9 metimus iš žaidimo, „Krepšinio komanda“ greitai įgijo dviženklį pranašumą: 13:25. Antrajame kėlinyje dėka gero N. Rutkausko žaidimo puolime (12 tšk) šeimininkai apmažino skirtumą tarp komandų iki vienaženklio- 37:45.

Trečiajame kėlinyje gera gynybą leido šeimininkams atstatyti dviženklį skirtumą tarp komandų- 57:73. Ketvirtajame kėlinyje, "Omega" dar bandė vytis varžovus, tačiau geresnį pataikymą bei komandinį žaidimą demonstravę svečiai nemažino tempo bei išsinešė užtikrintą pergalę, rezultatu: 91:101 (13:25, 24:20, 20:28, 34:28).

13 atk. kam.

„Krepšinio komanda“ apturėjo lengvą pergalę (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Alligator“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:25 val.)BC „Boom“ susitvarkė su „Krepšinio komanda“ pasipriešinimu (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ įveikė „Krepšinio komandą“ ir žengė į pusfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 21:36 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „Kelių priežiūra“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:03 val.)„Pašušvys – Algilis Packaging“ iškovojo pergalę prieš „Omega“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:36 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:30 val.)„Omega“ užtikrintai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 21:17 val.)