Pašušvys ‒ Algilis Packaging vs Krepšinio komanda (80:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 29 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ įveikė „Krepšinio komandą“ ir žengė į pusfinalį

2022 gegužės 29 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 369

Gegužės 29 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Pavasario "Sportturo" taurės 2022 Didžiosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Pašušvys – Algilis Packaging" priemė svečius "Krepšinio komandą".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo "Pašušvys – Algilis Packaging" (5:4). Prasidėjus antrai kėlinio pusei keturių taškų persvarą turėjo "Pašušvys – Algilis Packaging" (11:7). Antroje kėlinio pusėje "Krepšinio komanda" sumažino varžovų persvarą iki vieno taško (21:20).

Antro kėlinio pradžioje taiklių tritaškių pagalba "Pašušvys – Algilis Packaging" padidino persvarą iki šešių taškų (29:23). Prasidėjus ketvirtai minutei "Krepšinio komanda" paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu "Pašušvys – Algilis Packaging" pirmavo rezultatu 34:26. Septintą minutę "Pašušvys – Algilis Packaging" paprašė minutės pertraukėlės, o komandas skyrė tik du taškai (35:33). Kėlinio pabaigoje "Pašušvys – Algilis Packaging" padidino persvarą iki šešių taškų (41:35).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos taškų nepelnė (41:35). "Pašušvys – Algilis Packaging" prasidėjus trečiai minutei pelnė pirmus taškus kėlinyje (43:35). Prasidėjus antrai kėlinio pusei skirtumas buvo padidėjęs iki 10 taškų (47:37). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidę "Pašušvys – Algilis Packaging" padidino persvarą iki 19 taškų (63:44).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Pašušvys – Algilis Packaging" padidino persvarą iki 24 taškų (70:46). "Pašušvys – Algilis Packaging" išlaikė solidžią persvarą iki rungtynių pabaigos ir pateko į pusfinalį (80:60).

Domantas Ladyga

„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ lengvai nužengė į finalą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 20:19 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:30 val.)„Pašušvys – Algilis Packaging“ iškovojo pergalę prieš „Omega“ (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:36 val.)Pašušvys ‒ Algilis Packaging neturėjo vargo su Meistro kodas (2022 gegužės 10 d., antradienis, 20:54 val.)BC „Boom“ susitvarkė su „Krepšinio komanda“ pasipriešinimu (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Krepšinio komanda“ apturėjo lengvą pergalę (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 22:32 val.)Pavasario lygoje: „Krepšinio komanda“ įveikė „Omega“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Skroblų alėja ‒ 2” sezoną užbaigė triumfu didžiajame finale (2022 birželio 10 d., penktadienis, 22:29 val.)