Niekam nereikalingi vs Valpainiai (64:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 17 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Valpainiai“ po įnirtingos kovos palaužė „Niekam nereikalingi“ komandą

2022 gegužės 17 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 325

Antradienį, gegužės 17 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Pavasario „Sportturas“ taurės 2022“ rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Niekam nereikalingi“ bei svečių „Valpainiai“.

Rungtynes komandos pradėjo žaisdamos gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Antroje ketvirčio pusėje „Niekam nereikalingi“ pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų ir įgijo nedidelį pranašumą, kurį išlaikė iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:17. Antrojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai sugebėjo įgyti jau dviženklį pranašumą, tačiau po to jie užstrigo puolime ir ilgą laiką nepelnė taškų. „Valpainiai“ tuo pasinaudoti sugebėjo tik labai minimaliai ir atsilikimą apmažino labai nežymiai. Per likusį kėlinio laiką komandos dar kiek atgaivino savo puolimą, bet skirtumas tarp komandų per daug nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:35.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos vėl pradėjo strigti puolime ir sunkiai krapštė taškus. Vėliau ekipos vėl įsivažiavo, pradėjo rinkti taškus ir žaidė gana apylygiai. Skirtumas tarp komandų per daug nekito, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:47. Lemiamo ketvirčio pradžioje komandos vėl prastokai atakavo krepšį, bet iš duobės lipt pradėjo „Valpainiai“, kurie ketvirčio antroje pusėje sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką „Niekam nereikalingi“ neatgaivino taip reikalingo puolimo, kad sugebėtų susigrąžinti iniciatyvą į savas rankas. „Valpainiai“ išlaikė trapų pranašumą ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 64:68.

Kazimieras Brazauskas

„Valpainiai“ po atkaklios kovos palaužė „Nemunas“ ekipos pasipriešinimą (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Jaučakiai“ lengvai įveikė „Niekam nereikalingi“ (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Niekam nereikalingi“ iškovojo lengvą pergalę (2022 gegužės 08 d., sekmadienis, 21:14 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „Valpainiai“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:46 val.)„ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė visus reikalus ir iškovojo pergalę (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 20:16 val.)„Niekam nereikalingi“ įveikė „Kiką“ ir žengė į ketvirtfinalį (2022 gegužės 29 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Alligator“ iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau išsaugojo pergalę prieš „Valpainiai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Valpainius“ (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)