Alligator vs Valpainiai (66:61)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Alligator“ iššvaistė dviženklę persvarą, tačiau išsaugojo pergalę prieš „Valpainiai“ ekipą

2022 birželio 06 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 412

Birželio 6 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistas Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės ketvirtfinalio susitikimas tarp „Alligator“ ir „Valpainiai“ ekipų.

Rungtynes „Valpainiai“ pradėjo spurtuodami 1:12. Visgi, šeimininkai labai greitai atsigavo ir daugiausia tikslių baudos metimų dėka sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo 17:18.

Antrajame kėlinuke „Alligator“ perėmė iniciatyvą ir pasinaudoję pakrikusiu svečių žaidimu puolime įpusėjus susitikimui buvo priekyje 35:30.

Trečiajame kėlinyje po kelių greitų atakų šeimininkai dar labiau tolo – 44:35. Vėliau po kelis metimus dar pridėjo D.Pap ir M.Rugevičius, o tai padėjo „Alligator“ tolti iki 53:39. Visgi, „Valpainiai“ per kelias atakas sumetė septynis taškus be atsako ir priartėjo – 53:46.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Valpainiai“ surengė dar vieną spurtą ir sužaidus dvi minutes komandas skyrė vos vienas taškas – 53:52. Nors svečiai dar ir buvo išlyginę rezultatą 57:57, tačiau „Alligator“ pergalės iš savo rankų visgi nepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 66:61 (17:18, 18:12, 18:16, 13:15).

17 atk. kam.

Emocijų kupinose rungtynėse „Valpainiai“ iškovojo pergalę prieš „ICE“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 20:46 val.)„Alligator“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 20:57 val.)„Alligator“ atsilaikė prieš kovingai žaidusius „Promatik“  (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:32 val.)„Alligator“ nesunkiai įveikė „Omegą“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:25 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Jaučakiai” (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Rimo & Patikima linija“ įveikė „Valpainius“ (2022 gegužės 19 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Valpainiai“ po atkaklios kovos palaužė „Nemunas“ ekipos pasipriešinimą (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)„Valpainiai“ po įnirtingos kovos palaužė „Niekam nereikalingi“ komandą (2022 gegužės 17 d., antradienis, 23:34 val.)„BC „Boom“ be vargo įveikė „Alligator“ (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)