Jaučakiai vs Gemavila (76:72)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Jaučakiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Gemavila“ krepšininkus

2022 gegužės 15 d., Sekmadienis, 21:13 val., peržiūros: 283

Sekmadienį, gegužės 15 dieną, Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 varžybos tarp šeimininkų – „Jaučakiai“ bei svečių - „Gemavila“.

Nuo pat rungtynių pradžios komandos žengė į aikštelę susikaupę ir pasiruošę kovoti. Kiek daugiau nei pusę kėlinio komandos žaidė koja kojon, tik antroje kėlinio pusėje „ Jaučakiai“ prarado susikaupimo bei prametė kelis metimus pro šalį, o tuo pasinaudoję „Gemavila“ sumažino atsilikimą iki 1 taško – 23:22. Nors antrojo ketvirčio minutės buvo gana lygios, tačiau šeimininkai surengė spurtą, kurio metu pasiekė net 7 taškų persvarą. Tačiau šiuo pranašumu šeimininkai džiaugėsi neilgai, nes „Gemavila“ sugebėjo atsitiesti ir kelis kartus buvo visiškai priartėję prie varžovų. Ilgoji pertrauka prasidėjo svečiams esant priekyje rezultatu 37:41.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau žaidimas vyko kiek permainingai, svečiai vis nutoldavo, bet šeimininkai rasdavo jėgų atsitiesti. Toks bangavimas vyko iki pat rungtynių pabaigos, o tada „Gemavila“ atsilikimą sumažino iki dviejų taškų. Tačiau tai buvo viskas, „Jaučakiai“ sėkmingiau pasirodė paskutinėmis minutėmis ir išlaikė pranašumą savo pusėje. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:72.

17 taškų

„Skroblų alėja ‒ 2“ lengvai nugalėjo „Gemavilą“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ sustojo puolime antroje rungtynių pusėje ir pralaimėjo „Jaučakiams“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:34 val.)Vakaro trileryje ‒ „Jaučakių“ pergalė prieš BC „Boom“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 23:18 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Jaučakiai“ lengvai įveikė „Niekam nereikalingi“ (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:14 val.)„Gemavila“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 17:08 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai žengė į finalą įveikdama nerezultatyviai sužaidusią „Jaučakiai“ komandą (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Jaučakiai” (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 20:13 val.)„Promatik“ vos neišleido pergalės iš rankų kovoje prieš „Jaučakius“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:38 val.)