Komanda X vs Shepečių valdovai (65:42)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 balandžio 05 d., Antradienis, 20:10 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Komanda X“, po dviejų kėlinių atkaklios kovos, įveikė „Shepečių valdovai“ komandą

2016 balandžio 05 d., Antradienis, 23:25 val., peržiūros: 893

Balandžio 5 d., Varpo gimnazijoje, Pavasario „Sportturas“ taurės, iššūkio atkrintamosiose rungtynėse, susitiko vietos Komanda X“ ir svečiai „Shepečių valdovai“. Šią dvikovą laimėjo šeimininkai. 65:42 (14:18 11:9 23:5 17:10).

Rungtynės prasidėjo „Komanda X“ penkiais taškais be atsako 5:0. Tačiau nereikėjo ilgai laukti iki kol „Shepečių valdovai“ pelnys savo pirmuosius taškus. Svečiai, palaikomi būrio sirgalių, užsivedę, ne tik pasivijo varžovus, bet ir persvėrė rezultatą savo naudai ir po pirmųjų 10 minučių priekyje „Shepečių valdovai“ komanda 18:14

Antrajame ketvirtyje taip pat vyko atkakli kova. Šeimininkai, sužaidus 2 minutes, išlygino rezultatą 20:20.Per likusį laiką, komandos apsikeitė keliais taikliais metimais ir likus žaisti mažiau nei minutę rezultatas buvo vėl lygus 25:25. Per paskutinę kėlinio minutę, realizavę 2 baudos metimus, svečiai žengė į ilgąją pertrauką turėdami 2 taškų pranašumą. 27:25

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai pradėjo spausti varžovus po visą aikštę. Vedami L. Klangausko, „Komanda X“ spurtava 12:0 ir po sužaistų antrojo kėlinio 6 minučių, turėjo 10 taškų pranašumą 37:27. Per likusį kėlinio laiką šeimininkai sugebėjo padidinti pranašumą iki 16 taškų 48:32.

Per paskutines 10 minučių „Shepečių valdovai“ komanda nebe sugebėjo pasivyti varžovų ir šeimininkai šventė pergalę 13 taškų skirtumu. 65:42

Komanda X: Lukas Klangauskas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Gumbaravičius – 11 tšk. (15 atk. kam.), Raimondas Gudžiūnas – 10 tšk.

Shepečių valdovai: Lukas Butkevičius – 14 tšk., Domantas Stirbys – 10 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Laurynas Kunčius – 9 tšk. (6 išpr. praž.)

„Komanda X“ atstovas:

– Kas lėmė, pirmųjų dviejų kėlinių lygią kova?

– Nesusikaupimas. Buvo didelis nesusikaupimas, šypsenos lūpose. To negali būti, turim prieš bet kokį varžovą susikaupt maksimaliai.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Statistas20162016 balandžio 05 d., 22:18 val.
Ištaisiau jau
tomuxkur2016 balandžio 05 d., 22:04 val.
O.. baudų nemečiau, čia geras :)
„KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Shepečių valdovais“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:10 val.)„ITAB Novena“ rungtynių gale įrodė pranašumą prieš „Shepečių valdovus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje įveikė „Komandą X“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:03 val.)„Shepečių valdovai“ turėjo pripažinti „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipos pranašumą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 20:42 val.)Puiki antra rungtynių pusė pergalę pasiekti leido „Lietuvos kelių statybai“ (2016 balandžio 13 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Kauno Švara ‒ 2“ apgynė savo tvirtovę nuo „Komandos X“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:00 val.)