Lietuvos kelių statyba vs Komanda X (72:47)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 13 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Puiki antra rungtynių pusė pergalę pasiekti leido „Lietuvos kelių statybai“

2016 balandžio 13 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 952

Balandžio 13 dieną, 20:45 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės 2016 komandos „Lietuvos kelių statyba“ (šeimininkai) ir „Komanda X“ (svečiai). Pirma rungtynių dalis buvo gana lygi ir kiek chaotiška, abi komandos rungtyniavo nerezultatyviai, bet po ilgosios pertraukos „Lietuvos kelių statyba“ įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo. Skirtumui perkopus 10 taškų ribą „Komanda X“ galutinai palūžo ir jau neturėjo pakankamai jėgų sustabdyti įsibėgėjusių varžovų. „Lietuvos kelių statyba“ galingai finišavo ir keliauja į pusfinalį, o susitikimas baigėsi rezultatu 72:47.

Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi „Komandos X“ krepšininkams, kurie stengėsi žaisti greitai ir netrukus pasiekė nedidelį, maždaug 5 taškų pranašumą. „Lietuvos kelių statyba“ labai laiku paparašė pertraukėlių ir tai leido ne tik išlyginti, bet kėlinukui einant į pabaigą ir persverti rezultatą savo naudai. Nuo to momento abiejų ekipų žaidimas darėsi vis labiau chaotiškas, klaidos ir netaiklūs metimai lydėjo kone kiekvieną ataką, o rezultatyvumas ženkliai sumenko. Prasidedant ilgajai pertraukai niekas dar nebuvo aišku ir „Lietuvos kelių statyba“ turėjo tik nedidelį, 2 taškų pranašumą 32:30.

Antroje rungtynių dalyje „Lietuvos kelių statyba“ ėmė toli, komanda vis dažniau atakuodavo iš po krepšio ir jei ne taškais, tai išprovokuotomis pražangomis pasiekdavo savo. Kantrus žaidimas leido jiems pasiekė maždaug 10 taškų pranašumą, o „Komandai X“ krepšys vis dar buvo tarsi užrištas. Negana to, svečiai labai greitai rinkosi pražangas, netrukus su 5 asmeninėmis pražangomis aikštelę paliko Š.Kesminas, o ir kiti žaidėjai atsidūrė ties pavojinga riba. „Lietuvos kelių statyba“ nepastebimai perėmė rungtynių kontrolę, o skirtumui pasiekus 20 taškų ribą aikštelėje galėjo pasirodyti ir atsarginiai krepšininkai. „Komanda X“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais, bet dabar jiems nekrito niekas, o surinkti vos 17 taškų antroje rungtynių dalyje pergalės tikėtis tikrai neleido. „Lietuvos kelių statyba“ įveikė varžovus solidžiu rezultatu 72:47.

Arūnas Dzeventlauskas („Lietuvos kelių statyba“):

„pirmoje rungtynių dalyje abi komandos žaidė chaotiškai, pasimetusios, mes leidome varžovams klysti ir dar džiaugėmės, kad pavyko išlaikyti lygų rezultatą, bet po ilgosios pertraukos padarėm išvadas, pataikėm iš toli, kelis kartus labai sėkmingai padavėm kamuolį arčiau krepšio ir nutolome“.

Lietuvos kelių statyba: Artūras Kaminskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Vytautas Bereiša – 17 tšk., Žydrūnas Kaminskas – 14 tšk.

Komanda X: Lukas Klangauskas – 15 tšk., Ernestas Kalinskas – 9 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Kaziulis – 9 tšk.

„Pelias“ pavasario taurės turnyrą pradejo pergale prieš „Lietuvos kelių statybą“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:30 val.)„Kolegos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos kelių statyba“ (65:46) (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 00:06 val.)„Kauno Švara ‒ 2“ apgynė savo tvirtovę nuo „Komandos X“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:00 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje įveikė „Komandą X“ (2016 kovo 15 d., antradienis, 23:03 val.)„Lietuvos Kelių Statyba“ pranoko „Best 4 You“ ir pasidabino bronzos medaliais (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:41 val.)„Komanda X“, po dviejų kėlinių atkaklios kovos, įveikė „Shepečių valdovai“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:25 val.)„Lietuvos kelių statyba“ antroje rungtynių pusėje nesunkiai susitvarkė su „Kauno NTI-PN“ krepšininkais (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ tvirtu mostu pravėrė finalo duris (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:47 val.)