Vilkai vs Kauno Rami (51:73)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Mažasis finalas
2016 balandžio 17 d., Sekmadienis, 14:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pavasario „Sportturo“ Mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Kauno rami“

2016 balandžio 17 d., Sekmadienis, 15:34 val., peržiūros: 1060

Sekmadienio popietę A.Sabonio krepšinio centre įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės“Mažosios taurės“ mažasis finalas, kuriame dėl bronzo susirėmė „Vilkai“ ir „Kauno rami“.

Rungtynių dvikova prasidėjo taškas į tašką. Komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ( 7:6). „Vilkų“ puolimas pradėjo strigti, o varžovai ėmė didinti pranašumą ( 9:14). Vis dėlto, šeimininkai sugebėjo greitai atsitiesti ir surengė spurtą 5:0, kur išlygino rezultatą.Per likusias dvi minutes „Kauno rami“ susikrovė tik dviejų taškų pranašumą -19:21.

Antrajame ketvirtyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo. „Kauno rami“ išnaudojo jėgą po krepšiu ir pranašumas išaugo iki 5 taškų ( 23:28). „Kauno rami“ turėjo daug progų padidinti pranašumą ,tačiau metimai skriedavo pro šalį. „Vilkai“ paprašė minutės pertraukėlės, nes neatrado savojo žaidimo puolime ( 25:30). Po pertraukėlės svečiai toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ( 25:34). Kėlinuko pabaigoje Š.Petraičio vedami „Kauno rami“ padidino atotrūkį iki 12 taškų – 27:39.

Antroje rungtynių pusėje „Vilkams“ toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą , o „Kauno rami“ neskubėdami , mažais žingsniukais, padidino pranašumą iki 18 taškų (31:49). Š.Petraitis toliau buvo neįkandamas riešutėlis varžovams puolime. Ketvirčio pabaigoje R.Kuncevičius pataikė du tritaškius metimus paeiliui ir skirtumas sumažėjo iki 14 taškų – 39:53.

Ketvirtame kėlinyje „Vilkai“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir bandė palaužti varžovus , tačiau „Kauno rami“ toliau šaltakraujiškai žaidė ir išlaikė 16 taškų pranašumą ( 45:61). Antroje kėlinuko pusėje „Kauno rami“ nestabdė apsukų ir pranašumą padidino iki 22 taškų. „Kauno rami“ iškovojo trečiąją vietą „Mažojoje taurėje“, rezultatu – 51:73.

Po laimėtų rungtynių „Kauno rami“ ekipos žaidėjai kalbėjo:“Pusfinalyje atidavėme pergalę varžovams, turėjome laimėti. Išliejome pyktį ant varžovų. Gynyboje rimčiau susigynėme ir šiandien buvome stipresni. Save finale matėme. Nesidžiaugiame labai trečiaja vietą, bet yra kaip yra.“

Naudingiausiu „Mažosios taurės“ žaidėju buvo išrinktas Šarūnas Petraitis, kuris surinko trigubą dublį ( 23 tšk., 14 atk.kam., 10 išpr.praž.)

Vilkai: Kristupas Rainys – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Benas Narbutas – 7 tšk., Remigijus Kuncevičius – 6 tšk.

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 23 tšk. (14 atk. kam., 10 išpr. praž.), Giedrius Džiaugys – 13 tšk., Darius Juchnevičius – 12 tšk. (11 atk. kam.)

„Vilkai“ Pavasario „Sportturo“ 2016 taurę pradėjo netikėta pergale prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 23:03 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Bartukai“ savaitgalį pradėjo pergale (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 16:25 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Vilkai“ išsigelbėjo paskutinėmis akimirkomis (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:19 val.)„Vilkai“ po pratęsimo palaužė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:34 val.)Pusfinalyje su dramos elementais „Kauno Švara ‒ 2“ išplėšė kelialapį į finalą (2016 balandžio 12 d., antradienis, 23:18 val.)Įtemptose rungtynėse „Vilkai“ įveikė „Sportiją“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)Ice lengvai įveikė Vilkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)