Kauno liberalai vs Kauno Rami (70:66)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2016 balandžio 15 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą.

2016 balandžio 15 d., Penktadienis, 23:15 val., peržiūros: 1150

Penktadienį, balandžio 15 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio Pavasario "Sportturas" taurė 2016 pirmenybių pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno liberalai" ir svečių teisėmis žaidę "Kauno Rami" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno Rami", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (13:27). Antrasis kėlinys vėl geresnis buvo svečiams, kurie po dviejų kėlinių vis dar pirmavo rezultatu – (31:47) Trečiame kėlinyje "Kauno liberalai" sužaidė geriau, kas leido sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – (50:59). Ketvirtame kėlinyje "Kauno liberalams" pavyko sukurti stebuklą, persverti rezultatą ir laimėti rungtynes rezultatu – (70:66).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno liberalų" taikliu dvitaškiu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus tolimu metimu pavyko pelnyti ir "Kauno Rami" ekipai, po kurių sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai sugebėjo atsiplėšti nuo savo varžovų rezultatu – (5:12). Antroje kėlinio dalyje skirtumas tarp komandų tik augo ir likus žaisti 3 minutes komandas skyrė jau 10 taškų – (9:19). Per likusį laiką "Kauno liberalai" dar 4 taškais padidino skirtumą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:27).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki 8 taškų – (21:29). Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus, "Kauno liberalai" priartėjo dar 4 taškais – (25:29). Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštelėje ėmė keistis. "Kauno Rami" pabudus iš letargo miego vėl ėmė tolti nuo savo varžovų ir sužaidus apie 8 minutes komandas vėl skyrė 10 taškų – (27:37). Per likusį laiką svečiai dar 6 taškais padidino atsilikimą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (31:47).

Trečiasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą 4 minučių atkarpa – (6:4), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki 14 taškų – (37:51). Prabėgus dar porai minučių "Kauno liberalams" pavyko vėl sumažinti skirtumą iki 10 taškų – (42:52). Per likusį laiką komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (47:55).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis tiksliomis atakomis. Prabėgus pirmomis 5 minutėmis ekipas skyrė 8 taškai – (56:64). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai ėmė aktyviai artėti prie savo varžovų ir likus žaisti apie 3 minutes rezultatas tarp komandų buvo lygus – (64:64). Per likusį laiką šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas, persvėrė rezultatą ir kiek netikėtai laimėjo rungtynes rezultatu – (70:66) ir žengė į finalą.

Po laimėtų rungtynių "Kauno liberalų" komandos treneris kalbėjo: "Buvome pasiruošę prieš varžovą gintis kaip tritaškius nemetančią komandą, bet kažkaip jiems šiandieną atsirišo iš tolimos distancijos krepšys, o mūms atvirkščiai. Labai šlubavo taiklumas pradžioje rungtynių, prastai metėme baudas. Iš tiesų pergalė tai fantastiška, kolektyvas susikaupė gynyboje ir ačiū jiems už tai. Finale mes parodysime visiems!

Kauno liberalai: Tadas Ališauskas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Gytis Rūkas – 18 tšk., Paulius Giedraitis – 12 tšk., Egidijus Plenta – 10 tšk.

Kauno Rami: Tomas Petrošius – 19 tšk. (19 atk. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Mančiunskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Šarūnas Bernatavičius – 12 tšk., Tomas Gudas – 10 tšk.

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 23:03 val.)„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:25 val.)„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Pavasario „Sportturo“ Mažojoje taurėje trečią vietą iškovojo „Kauno rami“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 15:34 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Visas rungtynes pirmavę „Bartukai“ savaitgalį pradėjo pergale (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 16:25 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės čempionais tapo „Kauno liberalai“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)