Bartukai vs Pistonai (Inmintis) (56:50)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po ilgosios pertraukos žaidimą atradę „Bartukai“ išvargo pergalę

2016 kovo 21 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 932

Pirmadienį, kovo 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2016, H pogrupio rungtynės, tarp vietos „Bartukų“ ir svečių „Pistonų (Inmintis)“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios iki ilgosios pertraukos priekyje žengė svečiai, tačiau po pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą, kurią išlaikė iki rungtynių pabaigos bei šventė pergalę rezultatu 56:50 (10:16, 16:17, 22:7, 8:10).

Susitikimą penkiais taškais iš eilės pradėję „Bartukai“ buvo nusiteikę optimistiškai, tačiau čia pat optimizmo debesis išsklaidė svečių spurtas 0:8, kurio dėka iniciatyvą perėmė „Pistonai (Inmintis)“. Kiek vėliau aikštės šeimininkai buvo sumažinę atsilikimą iki minimumo, tačiau greitame puolime žymiai geriau atrodę svečiai sugebėjo skirtumą tarp komandų padidinti iki šešių taškų. 10:16.

Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė svečių komandos spurtas 0:6, padidinęs jų pranašumą iki dviženklio. Toliau žaidimas klostėsi apylygiai, todėl „Pistonams (Inmintis)“ kurį laiką pavyko išlaikyti dešimties taškų atotrūkį. Vis tik, pirmosios rungtynių pusės pabaigoje kiek geriau pasirodę „Bartukai“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki septynių taškų. 26:33.

Po ilgosios pertraukos antrą pavarą įjungę „Bartukai“ iškart surengė spurtą 10:0, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo trijų taškų pranašumą. Svečiai dar bandė švelninti situaciją, tačiau nieko ilgai nelaukę aikštės šeimininkai pelnė dar aštuonis taškus be atsako bei įgijo devynių taškų persvarą. Per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos nežymiai geriau pasirodę „Pistonai (Inmintis)“ skirtumą tarp komandų sumažino vos vienu tašku. 48:40.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje sėkmingą atkarpą sužaidę šeimininkai įgijo dvylikos taškų atotrūkį, tačiau taip lengvai rankų nuleisti nesiruošę svečių ekipos krepšininkai surengė spurtą 0:10, kurio dėka sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Pačiu laiku susiėmę „Bartukai“ užkardė priešininkų puolimą, kai, tuo tarpu, patys dar surinko keturis taškus ir padidinę pranašumą iki šešių taškų išsaugojo pergalę rezultatu 56:50.

Po pergalės nugalėtojų ekipos strategas Albertas Karpavičius kalbėjo: „Šiandien mums tiesiog pasisekė, nes mes nežaidėme savo žaidimo. Mes neturime savo žaidimo, nes vaikai tik baigė sporto mokyklas ir tik pirmą kartą susidūrė su vyrų krepšiniu, aišku, čia daug vyrų nebuvo, bet vistiek, yra skirtumas kur sporto mokykla su disciplina, kur palaidas miesto krepšinis. Tai buvo pirma jų pažintis su vyrų krepšiniu ir dauguma žaidėjų tiesiog perdegė. Jeigu jie gerai žaidė tarp savo bendraamžių, tai dar nereiškia, kad gerai žais čia. Tačiau yra labai daug potencialo, mes jį visą išnaudosime ir baigsis kaip baigsis, o baigsis gerai“.

„Bartukai“: Karolis Žemaitis – 13 tšk. (5 perimt. kam.), Tomas Kuzminskas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Klaudijus Jašinskas – 12 tšk.

„Pistonai (Inmintis)“: Gytis Narušis – 13 tšk., Vilius Simokaitis – 8 tšk., Rokas Navickas – 7 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Anonimas2016 kovo 21 d., 08:34 val.
kaip gali lukas patasius losti pavasario taurej jei lose c lygoj didziojoje taureje?
Anonimas2016 kovo 18 d., 15:04 val.
normalus tas laikas,daug komandu losia tokiu laiku
Kirkas2016 kovo 18 d., 13:56 val.
Jopapa,kas per laikas????
Visas rungtynes pirmavę „Bartukai“ savaitgalį pradėjo pergale (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 16:25 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę pasiekė „Bartukai“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)Rungtynių pabaigoje „KMAIK“ įrodė pranašumą prieš „Bartukus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 23:03 val.)„Pistonai (Inmintis)“ neturėjo jokių šansų prieš „Best 4 You“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:26 val.)