Shepečių valdovai vs KMAIK (59:89)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Shepečių valdovais“

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 19:10 val., peržiūros: 1045

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokuklos sporto salėje įvyko Pavasario taurės „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Shepečių valdovai“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „KMAIK“.

Rungtynių dvikovą abi ekipos pradėjo taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 6:6). Vis dėlto, pirmieji su gynyba susitvarkė „KMAIK“, kurie ataka po atakos pradėjo didinti pranašumą (6:17). Kėlinuko pabaigoje „Shepečių valdovai“ užpuolė keletą greitų atakų ir apšvelnino skirtumą. Paskutinėmis sekundėmis I.Šturmos taiklus tritaškis metimas atstatė dviženklį atotrūkį – 10:20.

Antrajame kėlinyje „KMAIK“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir didino pranašumą ( 23:36). „Shepečių valdovai“ sunkiai sekėsi stabdyti aukštesnius varžovus, kurie po krepšiu pelnydavo lengvus taškus ir pranašumas išaugo iki 22 taškų (23:45). Likus žaisti apie dvi minutes abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir pranašumas nepakito – 28:50.

Antroje rungtynių pusėje „KMAIK“ neleido pagalvoti apie pergalę varžovams ir išlaikė susikrautą pranašumą (36:63). „Shepečių valdovai“ suaktyvino savo puolimą ir tolimais metimais apšvelnino skirtumą, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ( 41:67). Aikštelės šeimininkai ketvirčio pabaigoje pataikė du tritaškius metimus ir komandas skyrė 30 taškų – 43:73

Paskutiniame kėlinyje „Shepečių valdovai“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir sumažino atotrūkį iki 25 taškų. Toliau ekipos žaidė taškas į tašką. Kiekviena rezultatyvi ataka „Shepečių valdovų“ būdavo palydėta griausmingomis sirgalių ovacijomis. Likęs laikas buvo tik formalumas ir „KMAIK“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu- 59:89.

Shepečių valdovai: Domantas Stirbys – 16 tšk. (15 atk. kam.), Povilas Venclovas – 15 tšk., Laurynas Kunčius – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.)

KMAIK: Gražvydas Mockus – 21 tšk. (11 atk. kam.), Arnas Petrauskas – 17 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.), Imantas Šturma – 14 tšk.

„ITAB Novena“ rungtynių gale įrodė pranašumą prieš „Shepečių valdovus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Komanda X“, po dviejų kėlinių atkaklios kovos, įveikė „Shepečių valdovai“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:25 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:36 val.)„KMAIK“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ITAB Noveną“ (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)Rungtynių pabaigoje „KMAIK“ įrodė pranašumą prieš „Bartukus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Shepečių valdovai“ turėjo pripažinti „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ekipos pranašumą (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 20:42 val.)Stipriausios pavasario „Sportturas“ taurės komandos vardą iškovojo „Pelias“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)