Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Senukai (69:84)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Baltijos „Mirtini pingvinai“ „Senukams“ priešinosi tik kėlinį

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 21:22 val., peržiūros: 940

Sekmadienį, balandžio 3 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturo“ taurės 2016, D pogrupio rungtynės, tarp vietos Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ir svečių „Senukų“ ekipų. Susitikimo pradžioje žymiai geriau pataikę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau nuo antrojo ketvirčio atsibudę „Senukai“ iki ilgosios pertraukos pradžios persvėrė rezultatą savo naudai. Po pertraukos ir toliau žymiai geriau atrodę svečiai išlaikė iniciatyvą iki rungtynių pabaigos, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 69:84 (20:14, 15:25, 17:26, 17:19).

Susitikimą tolimu metimu pradėjo svečiai, tačiau čia pat kelis sėkmingus epizodus iš eilės sužaidę Baltijos „Mirtini pingvinai“ persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau „Senukai“ dar buvo susigrąžinę iniciatyvą, tačiau spurtą 14:2 surengę aikštės šeimininkai įgijo dešimties taškų pranašumą. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos kiek geriau pasirodę svečių ekipos krepšininkai dar sugebėjo sumažinti deficitą iki šešių taškų. 20:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės šeimininkai dar nežymiai padidino atotrūkį, tačiau čia pat tolimų metimų seriją paleidę „Senukai“ surengė spurtą net 0:19, kurio dėka perėmė iniciatyvą bei įgijo dvylikos taškų pranašumą. Vis tik, pačiu laiku atsigauti spėję Baltijos „Mirtini pingvinai“ atsakė atkarpa 11:0 ir taip sumažino atsilikimą iki minimumo. Vis tik, ir šį kėlinuką geriau užbaigę „Senukai“ įgijo keturių taškų persvarą. 35:39.

Po ilgosios pertraukos iš toli pataikęs A.Žukauskas dar kiek sušvelnino šeimininkų deficitą, tačiau ilgai netrukus „Senukų“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir vedami Š. Kenstavičiaus sužaidė atkarpą 2:11, taip skirtumą tarp komandų padidindami iki dvylikos taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau nežymiai geriau pasirodę svečiai įgijo trylikos taškų atotrūkį. 52:65.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje dar kelis taškus iš eilės surinkę svečiai įgijo devyniolikos taškų persvarą, bet šįkart priešininkų pernelyg toli nepaleidę Baltijos „Mirtini pingvinai“ sugebėjo sužaisti kelias rezultatyviai pasibaigusias atakas iš eilės ir taip sumažinti deficitą iki dvylikos taškų. Nepaisant to, „Senukų“ krepšininkai net nesiruošė iššvaistyti įgyto pranašumo ir iki rungtynių pabaigos sužaidė dar vieną sėkmingą, kurios dėka įtvirtino pergalę rezultatu 69:84.

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 21 tšk. (10 atk. kam.), Arnoldas Žukauskas – 19 tšk. (15 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Julius Majaras – 12 tšk., Artūras Šmarlovskis – 12 tšk.

„Senukai“: Šarūnas Kenstavičius – 40 tšk. (16 atk. kam., 9 išpr. praž.), Aivaras Kelpšas – 14 tšk., Andrius Zareckis – 13 tšk. (10 atk. kam., 10 rezult. perd.)

Baltijos „Mirtini pingvinai“ tik po atkaklios kovos palaužė „RVG“ krepšininkus. (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Laipsniai“ įveikė „Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Nuožmioje kovoje „Senukai“ parklupdė „Coca Cola“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:46 val.)„Senukai“ neatsilaikė prieš „Laipsnius“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 22:11 val.)Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)Du Sauliaus Mikalausko tritaškiai rungtynių pabaigoje pražudė „Coca Cola“ komandą Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 atidarymo rungtynėse (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:51 val.)