Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs RVG (67:58)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Baltijos „Mirtini pingvinai“ tik po atkaklios kovos palaužė „RVG“ krepšininkus.

2016 balandžio 10 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 1061

Sekmadienį, balandžio 10 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, pavasario "Sportturas" 2016 taurės pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę Baltijos "Mirtini pingvinai" ir svečių teisėmis žaidę "RVG" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo Baltijos "Mirtini pingvinai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (17:5). Antrame kėlinyje kiek geriau atrodė "RVG", kuriems pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų – (29:25). Trečiame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (46:39). Ketvirtame kėlinyje komandos toliau žaidė taškas į tašką ir tik kėliniui baiginėjantis Baltijos "Mirtini pingvinai" atitrūko beveik dviženkliu taškų skirtumu ir laimėjo rungtynes rezultatu – (67:58).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Baltijos "Mirtinų pingvinų" pelnytais 8 taškais iš eilės, vėliau sekė pirmieji 3 pelnyti taškai "RVG" ekipos ir sužaidus 5 minutes rezultatas buvo – (8:3). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai toliau žaidė puikiai tiek gynyboje tiek puolime ir sužaidus dar apie 3 minutes komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas – (13:3). Per likusį laiką svečiams pavyko sukrapštyti dar 2 taškus, o šeimininkai pelnė 4 ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (17:5).

Antrasis kėlinys prasidėjo pagyvėjusiu "RVG" ekipos puolimu. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes svečiai laimėjo atkarpą – (6:12), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų – (23:17). Antroje kėlinio dalyje svečiams buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 2 taškų – (25:23), bet kėlinį geriau užbaigę šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – (29:25).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo Baltijos "Mirtinų pingvinų" ekipai, kuriai sužaidus pirmas 5 minutes buvo pavykę padidinti skirtumą iki 7 taškų – (37:30). Antroje kėlinio dalyje "RVG" ekipai pavyko atsigauti. Svečiai laimėjo puikią atkarpą – (2:9) ir rezultatas tarp komandų tapo lygus – (39:39). Per likusias 2 minutes šeimininkai pelnė 6 taškus iš eilės ir trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (45:39).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų laimėtą 3 minučių atkarpa – (6:2), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio – (51:41). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 8 taškų – (54:46). Antroje kėlinio dalyje "RVG" ekipai pavyko surengti puikų spurtą – (3:7), po kurio skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 3 taškų – (56:53). Visgi per likusį laiką svečiams persverti rezultato nepavyko, šeimininkai padidino atsilikimą iki 9 taškų ir laimėjo rungtynes rezultatu – (67:58).

Po laimėtų rungtynių Baltijos "Mirtinų pingvinų" komandos treneris kalbėjo: "Šiandieną sunkiai sekėsi stabdyti varžovų puolėja J. Pilecką. Pirmuose dviejuose kėliniuose metė viską, bandėme paskui keisti gynybą, bet kadangi nelabai mokama gintis zoninę gynybą, tai varžovai mūms primetė vėl lengvų tritaškių. Paskui grįžome prie asmeninės gynybos ir viskas susitvarkė."

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Paulius Aleksynas – 17 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Mikalauskas – 13 tšk., Saulius Mikalauskas – 9 tšk.

RVG: Justinas Pileckas – 33 tšk. (10 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 11 tšk., Gintas Brazaitis – 6 tšk.

Baltijos „Mirtini pingvinai“ „Senukams“ priešinosi tik kėlinį (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)BK „Centre-2“ ekipa įveikė po vakar Įmonių lygos „Mažosios“ taurės finalo pavargusius „RVG“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Laipsniai“ įveikė „Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:48 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavę „Nematyti“ susidorojo su „RVG“ (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Resmila ‒ 2“ po pratęsimo, palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)Visas rungtynes keliais taškais priekyje žengę „RVG“ įveikė „Stumbrą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:39 val.)Du Sauliaus Mikalausko tritaškiai rungtynių pabaigoje pražudė „Coca Cola“ komandą Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 atidarymo rungtynėse (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:51 val.)