Stumbras vs RVG (51:55)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes keliais taškais priekyje žengę „RVG“ įveikė „Stumbrą“

2016 kovo 30 d., Trečiadienis, 23:39 val., peržiūros: 787

Trečiadienį, kovo 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės 2016, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Stumbro“ ir svečių „RVG“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios kelių taškų pranašumą įgiję svečių krepšininkai tvirtai įsikibę laikė jį ir, nepaisant to, jog aikštės šeimininkai kelis kartus buvo sumažinę deficitą, „RVG“ ekipos krepšininkai išsaugojo iniciatyvą savo rankose bei šventė pergalę rezultatu 51:55 (14:20, 12:8, 10:13, 15:14).

Susitikimo pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais, po kurių spurtą 0:6 surengę svečių krepšininkai iškart kiek atitrūko. Vėliau ir toliau geriau atrodę „RVG“ krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki septynių taškų, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkęs R. Savulis sumažino savo komandos deficitą iki dviejų taškų. Nepaisant to, per likusį laiką iki pirmojo kėlinuko pabaigos geriau pasirodę svečiai įgijo šešių taškų atotrūkį. 14:20.

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau startavę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau ir laiku atsibudę „RVG“ ekipos krepšininkai ir vėl atitrūko. Nepaisant to, „Stumbro“ žaidėjas V. Piešinas surinko keturis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą tarp komandų iki minimumo, tačiau nežymiai geriau kėlinuką užbaigę svečiai įgijo dviejų taškų persvarą. 26:28.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai, tačiau pirmieji ledus pralaužę „RVG“ ekipos krepšininkai surengė nedidelį spurtą ir padidino atotrūkį iki aštuonių taškų, tačiau ir vėl pernelyg toli priešininkų nepaleidęs „Stumbras“ surinko kelis taškelius iš eilės ir vėl prisivijo varžovus. Vs tik, trečiojo kėlinuko pabaigoje kelis sėkmingus epizodus sužaidę svečių žaidėjai įgijo penkių taškų pranašumą. 36:41.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje geriau pasirodę aikštės šeimininkai eilinį kartą prisivijo varžovus, tačiau pastarieji nebuvo linkę taip lengvai atiduoti iniciatyvos ir vis atitrūkdavo keliais taškais. Rungtynių laikui einant į pabaigą „Stumbras“ dar buvo grąžinęs į rungtynes intrigą, tačiau likus žaisti mažiau nei minutei jų taktika prasiženginėti nepasiteisino ir pergale džiaugėsi „RVG“. 51:55.

„Stumbras“: Raimondas Savulis – 20 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Vaidas Piešinas – 14 tšk., Linas Ramanauskas – 5 tšk.

„RVG“: Viktoras Žukauskas – 17 tšk., Justinas Pileckas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Želvys – 11 tšk.

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Stumbro“ ekipa įveikė „BK Centre ‒ 2“ krepšininkus (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Nematyti“ lengvai įveikė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:25 val.)„Vilkai“ po pratęsimo palaužė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:34 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ tik po atkaklios kovos palaužė „RVG“ krepšininkus. (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:01 val.)BK „Centre-2“ ekipa įveikė po vakar Įmonių lygos „Mažosios“ taurės finalo pavargusius „RVG“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 20:16 val.)Po ilgosios pertraukos atsigavę „Nematyti“ susidorojo su „RVG“ (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 23:22 val.)