Kauno liberalai vs BC „Straight“ ‒ 2 (48:57)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“

2016 kovo 31 d., Ketvirtadienis, 21:42 val., peržiūros: 1110

Ketvirtadienį Kauno technikos sporto salėje įvyko Pavasario taurės „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Kauno liberalai“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykė BC „Straight“ – 2.

Rungtynių dvikovą ekipos pradėjo taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo (4:4). BC „Straight“ – 2 pavyko surengti keletą greitų atakų ir persverti rezultatą į savas rankas. Svečiai toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir padidino pranašumą iki 5 taškų ( 8:13). Po minutės pertraukėlės „Kauno liberalai“ toliau sunkiai sekėsi susitvarkyti su varžovų gynyba ir besibaigiant kėlinukui BC „Straight“ – 2 turėjo 8 taškų atotrūkį – 10:18.

Antrajam kėlinyje komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Beveik įpusėjus kėlinukui nei vienai komandai nepavyko pelnyti taškų. Vis dėlto, pirmieji su puolimu susitvarkė BC „Straight“ – 2, kuris didelių pastangų dėka padidino atotrūkį iki dviženklio ( 23:12). Ketvirčio pabaigoje ”Kauno liberalams“ pavyko atidaryti tolimus metimus, kurių dėka skirtumą sumažino iki 6 taškų – 18:24.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai toliau gynėsi zonine gynyba, tačiau svečiai sugebėjo pelnyti du tritaškius metimus paeiliui ir susigrąžino dviženklį pranašumą ( 20:30). „Kauno liberalai“ sugebėjo užpulti greitų atakų, kur skirtumą sumažino iki dviejų taškų (30:32), tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ir atstatė 7 taškų pranašumą. Šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir T.Ališausko greitos atakos vėl skirtumą sumažino iki dviejų ( 35:37). Kėlinuko pabaigoje svečiai sugebėjo pataikyti keletą svarbių metimų ir prieš lemiamą kėlinuką susikrovė 5 taškus – 37:42.

Ketvirtame kėlinyje „Kauno liberalai“ pradėjo buksuoti puolime, o tuo pasinaudojo svečiai ir padidino pranašumą iki 9 taškų (37:46). Po minutės pertraukėlės toliau abi komandos žaidė taškas į tašką ir pranašumas nepakito. Likus žaisti dvi minutes BC „Straight“ – 2 atlaikė varžovų spurtą ir svečiai iškovojo pergalę, rezultatu – 48:57.

Po laimėtų rungtynių BC „Straight“ – 2 ekipos treneris,E.Rimkevičius, teigė:“Skautingas padėjo, nes kas antrą ketvirtadienį teko žaisti su šita komanda („Kauno liberalai“). Visus žaidėjus, kaip nuluptus žinau. Tai žinojom, ką atsitverti ir tai mums labai stipriai padėjo.“

Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės čempionais tapo „Kauno liberalai“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„BC „Straight“ ‒ 2“ nesulaukė didesnio „ASU“ pasipriešinimo (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:49 val.)BC „Straight“ po nesunkios kovos palaužė BC „Ambi“ ekipą. (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:40 val.)Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę BC „Straight“ ‒ 2 krepšininkai įveikė „Randerį“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:24 val.)Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:25 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)"Laipsniai" po permainingos kovos privertė pasiduoti BC "Straight" ekipą. (2016 balandžio 05 d., antradienis, 21:37 val.)