ICE vs Lietuvos geležinkeliai (86:59)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 947

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokuklos sporto salėje įvyko Pavasario taurės „Sportturas“ taurės pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „ICE“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Lietuvos geležinkeliai“.

Rungtynių dvikovą užtikrinčiau pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie tiksliai metimais įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau „ICE“ greitai atsigavo puolime ir sušvelnino skirtumą iki minimalaus ( 9:10). Po minutės pertraukėlės „ICE“ suaktyvino savo gynybą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 15:12). Kėlinuko pabaigoje G.Naujalis pataikė du tritaškius metimus paeiliui ir leido „Lietuvos geležinkeliams“ pabaigti kėlinuką su minimaliu pranašumu – 17:18

Antrajame kėlinyje „Lietuvos geležinkeliai“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitomis atakomis susikrovė 5 taškų atotrūkį, tačiau „ICE“ sugebėjo surengti spurtą 8:0 ir aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą į savas rankas ( 27:24). Po minutės pertraukėlės svečiams sunkiai sekėsi įveikti zoninį spaudimą ir „ICE“ pasinaudojo varžovų klaidomis , kur padidino atotrūkį iki 9 taškų ( 33:24). Kėlinuko pabaigoje „Lietuvos geležinkeliai“ atrado savo žaidimą ir sugebėjo sušvelninti skirtumą iki 3 taškų – 41:35.

Antroje rungtynių pusėje „Lietuvos geležinkeliams“nesisekė stabdyti greitų varžovų atakų ir „ICE“ didino atotrūkį ( 53:39). Svečiams pavykdavo atsakyti į rezultatyvias atakas šeimininkų, tačiau „ICE“ ekipos gynėjai toliau draskė varžovų gynybą, kur svečiai sugebėdavo sustabdyti žaidėjus tik asmeninėmis pražangomis. Šeimininkai relizuodavo šaltais nervais baudos metimus, kur pranašumas užgaugo iki 27 taškų – 63:46.

Ketvirtame ketvirtyje „ICE“ žaidė lyg ant bangos ir palaikė greitą puolimą ir per 5 minutes susikrovė 21 taško pranašumą ( 76:55). Likęs laikas buvo tik formalumas. „ICE“ neišleido iniciatyvos iš savų rankų ir iškovojo užtikrintą pergalę, rezultatu – 86:59.

Po laimėtų rungtynių „ICE“ ekipos treneris, T.Jonkus, teigė:“Varžovai yra universali komanda, kurioje visi meta tritaškius metimus. Mes neapsigynėme ir dideli suverti tritaškius. Gal kai kurie žaidėjai nuverti varžovus, kad lengvai laimėsime, tačiau taip nebūna krepšinyje. Vėliau teko juos priversti kitaip mąstyti puolime. Gynyboje aktyviai sužaidėme, keletą atakų užspaudėme. Varžovai pasimetė ir gerai gavosi. Grupėje pirmą vietą užėmemė, dabar liko svarbiausios rungtynės – ketvirtfinalis. Norisi išeiti toliau likus vienoms rungtynėms iki finalio ketverto. Tada bus dvi rungtynės. Palinkėčiau komandai, kad susikauptų nuo pradžių.“

ICE: Vaidotas Gadliauskas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Saulius Pakalniškis – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Jonas Tumpa – 12 tšk. (13 atk. kam.), Kęstutis Petrauskas – 11 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Simas Ragauskas – 15 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Gediminas Naujalis – 12 tšk., Linas Gudanavičius – 11 tšk.

„Vilkai“ Pavasario „Sportturo“ 2016 taurę pradėjo netikėta pergale prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:12 val.)Distanciją laikę „Lietuvos Geležinkeliai“ prasibrovė į finalinio ketverto varžybas (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ perlipo BC „Ambi“ barjerą (2016 balandžio 08 d., penktadienis, 22:53 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ tvirtu mostu pravėrė finalo duris (2016 balandžio 20 d., trečiadienis, 22:47 val.)Tris kėlinius dominavę „Lietuvos Geležinkeliai“ nesuteikė „Resmilai ‒ 2“ minčių apie pergalę (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 23:24 val.)Vos penkiese žaidę „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Sportija“ ekipos pasipriešinimą (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:20 val.)Pavasario „Sportturas“ Didžiosios taurės bronzą iškovojo „Laipsnių“ šešetukas (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 16:19 val.)Net 49 taškus pelnęs Klaidas Vinkšnaitis išvedė „Pelias“ komandą į „Didžiosios“ taurės finalą (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 23:33 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo „Nematyti“ ir pateko į finalinį ketvertą (2016 balandžio 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)Ice lengvai įveikė Vilkus (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)