BK Centre ‒ 2 vs Stumbras (60:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Beveik visas rungtynes pirmavusi „Stumbro“ ekipa įveikė „BK Centre ‒ 2“ krepšininkus

2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 21:06 val., peržiūros: 1004

Kovo 23 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 tarp vietos „BK Centre ‒ 2“ ir svečių „Stumbras“, Pirmame kėlinuke svečių ekipa demonstravo geresnį žaidimą ir pirmavo 21:10. Antrame kėlinyje šeimininkai sugebėjo pristabdyti varžovus, tačiau po pirmosios rungtynių pusės atsilikinėjo 22:31. Trečiame ketvirtyje „Stumbras“ toliau išlaikė solidžią persvara ir neleido varžovams priartėti pavojingiau 57:45. Paskutiniame kėlinyje sėkmingai šeimininkų paskutinį spurtą atlaikiusi „Stumbras“ ekipa šventė pergalę rezultatu 64:50.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiai ir „BK Centre – 2“ pirmavo minimaliai (8:7). Tada šeimininkams pavyko persverti rezultatą (10:8) ir po truputį didinti persvarą, kuri laimėtos atkarpos 9:2 dėka įgijo beveik dviženklę persvarą (19:10), o visai baiginėjantis kėlinukui dar du svečių taškai leido „Stumbrui“ po pirmų dešimties minučių pirmauti vienuolikos taškų persvara – 21:10.

Antrąjį ketvirtį „BK Centre – 2“ komanda pradėjo galingai ir pelnė 9 taškus be varžovų atsako, taip priartėdami prie varžovų per vieną taiklų metimą (19:21). Beveik visą kėlinuką svečiams pavyko išlaikyti iniciatyvą savo rankose, tačiau likus žaisti apie pusantros minutės „Stumbro“ persvara siekė tik du taškus (31:29). Tiesa, per likusį kėlinuko laiką šeimininkams šiek tiek atsipalaidavus, svečiai tuo pasinaudojo ir kelių gerų atkarpų dėka padidino savo persvarą iki beveik dviženklės – 40:31.

Per visą trečiąjį kėlinuką „BK Centre – 2“ krepšininkams nesisekė mažinti atsilikimo, o tuo pasinaudoję svečiai po truputį didino savo persvarą ir grąžino sau dviženklį pranašumą, turėtą pirmame kėlinyje, kurį jie išlaikė iki trečiojo ketvirčio pabaigos – 57:45.

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje „Stumbro“ turima persvara šoktelėjo iki rekordinės (63:45) ir nors šeimininkai buvo šiek tiek aptirpdę turimą deficitą, tačiau iki rungtynių pabaigos jo viso panaikinti nesugebėjo ir turėjo pripažinti „Stumbro“ krepšininkų pranašumą rezultatu 64:50.

Po rungtynių, nugalėtojų treneris A.Ramažauskas sakė: „Manau, šią mūsų pergalę lėmė geros pastangos, noras žaisti. Varžovai nebuvo patogūs mums. Jie buvo greiti, stengėsi žaisti greitą žaidimą, o mums palankesnis pozicinis žaidimas. Džiaugiuosi, kad pavyko atsilaikyti ir susitvarkyti su jų spaudimu bei iškovoti pergalę“

BK Centre ‒ 2: Pavel Kirilenko – 17 tšk. (11 atk. kam.), Nikita Malahov – 12 tšk., Vatslou Bugao – 9 tšk.

Stumbras: Raimondas Savulis – 30 tšk. (12 atk. kam.), Vaidas Piešinas – 13 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Vytautas Baziulis – 8 tšk.

BK „Centre-2“ ekipa įveikė po vakar Įmonių lygos „Mažosios“ taurės finalo pavargusius „RVG“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 20:16 val.)Visas rungtynes keliais taškais priekyje žengę „RVG“ įveikė „Stumbrą“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 23:39 val.)„Nematyti“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Coca Cola“ pranoko „BK Centre ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 22:56 val.)„Vilkai“ po pratęsimo palaužė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 22:34 val.)„Nematyti“ lengvai įveikė „Stumbro“ komandą (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:25 val.)