Coca Cola vs BK Centre ‒ 2 (74:51)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 balandžio 11 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Coca Cola“ pranoko „BK Centre ‒ 2“ ir žengė į ketvirtfinalį

2016 balandžio 11 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 929

Balandžio 11-ąją dieną, pirmadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės aštuntfinalio susitikimas tarp savo aikštėje žaidusios „Coca Cola“ ekipos ir šešiese atvykusių „BK Centre – 2“ krepšininkų.

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečiai (0:2), tačiau į tai V.Stočkus atsakė dviem tritaškiais ir pakreipė įvykius kita linkme (6:2). K.Abramtsov atsakymas iš toli braukė skirtumą iki minimumo (6:5), bet persverti rezultato „BK Centre – 2“ komandai nepavyko, o netrukus oponentai vėl prabilo. Dar pora tritaškių bombų, dar 5 įsisiautėjusio V.Stočkaus taškai ir po spurto 10:0, N.Kirsanov kariaunos deficitas tapo dviženklis (16:5). Tiesa greitai viskas ėmė verstis aukštyn kojomis ir šturvalą į savo rankas perėmė svečiai. „BK Centre – 2“ iniciavo spurt` 0:11 ir tokiu būdu grąžino dvikovoje pusiausvyrą (16:16). Visgi „Coca Cola“ ir vėl neužleido varžovų į priekį, o ketvirčio tiesiojoje susigrąžino pranašumą savo pusėn ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 21:18.

Antrojo kėlinio starte „BK Centre – 2“ prisikasė iki minimumo (21:20), tačiau į tai aikštelės šeimininkai atsakė 5 taškais ir padidino atotrūkį iki 6 taškų (26:20). Po V.Bugao tikslaus metimo atstumas ištirpo iki 2 taškų (26:24), bet vėliau svečių žaidimas išsibalansavo ir ėmė buksuoti. Paskutinės kelios pirmosios susitikimo pusės minutės „BK Centre – 2“ krepšininkams buvo ne itin vaisingos ir šiai komandai pavyko sukrapštyti vos 4 taškus. Tuo tarpu puikų darbą gynyboje „Coca Cola“ vainikavo ir sėkmingomis atakomis, kurios leido sparčiai didinti atotrūkį. Atkarpą 17:4 laimėję aikštės šeimininkai, įpusėjus mačui susikrovė 15 taškų bagažą ir ilsėtis išėjo pakankamai geros nuotaikos – 43:28.

Po didžiosios pertraukos „Coca Cola“ gretose abejose aikštės pusėse blizgėjo L.Pilipavičius ir skirtumas dar šiek tiek išaugo (47:30). Nepaisant to „BK Centre – 2“ pirmoje ketvirčio pusėje dar mėgino kabintis ir pasižymėjo rezultatyviomis atakomis. Visgi sumažinti deficito svečiams niekaip nesisekė ir „Coca Cola“ mažais žingsniais gerino savo pozicijas. Nors rezultatyvumo kreivė trečiajame kėlinyje smuko žemyn, tačiau žingsniu priešininkus lenkusi V.Stočkaus armija sugebėjo įgyti 20 taškų persvarą ir po trijų ketvirčių laikė žaidimo vadžias savo rankose – 57:37.

Ketvirtojo kėlinio padžioje stojo beveik 3 minučių tyla, kuria nutraukė M.Brazauskas (59:37), o netrukus A.Vilimas pridėjo dar 5 taškus ir „Coca Cola“ atotrūkis šoktelėjo iki 25 taškų (64:39). Keliais rezultatyviais epizodais pasižymėję „BK Centre – 2“ žaidėjai šliukštelėjo vandens stiklinę į įsipliekusį gaisrą (68:46), tačiau antroje ketvirčio pusėje aikštės šeimininkai įgijo rekordinę persvarą šiame mače – 28 taškus (74:46). Dvikovos finiše svečiai neženkliai sumažino kartėlį, bet nuaidėjus finaliam švilpukui turėjo pripažinti akivaizdų „Coca Cola“ krepšininkų pranašumą rezultatu 74:51.

Vytautas Stočkus („Coca Cola“):

Varžovai pirmuose kėliniuose dar kabinosi, bet vėliau išryškėjo Jūsų komandos pranašumas ir atstumas tarp ekipų buvo pakankamai aiškus. Kas leido iškopti į ketvirtfinalį?

„Visų pirma, šiandien pataikėme savo metimus. Be to gerai gynėmės zona ir jaunimas pasimetė prieš šią gynybos sistemą. Tai leido lenvai laimėti.“

Ar jau esate patenkinti savo pasirodymu šiame turnyre?

„Ne, tikrai ne. Žvelgiant į mūsų sudėtį tikrai dar galime žengti toliau. Sekančius varžovus žinome ir jie yra tikrai įveikiami. Bandysim, kovosim, o laikas parodys kaip mums seksis.“

„Coca Cola“ gretose pirmaisiais smuikais griežė V.Stočkus (24 tšk., 7 atk. k.), M.Brazauskas (15 tšk., 9 atk. k.), A.Vilimas (14 tšk.), L.Puodžiūnas (10 tšk., 6 atk. k., 6 rez. p.), L.Pilipavičius (6 tšk., 12 atk. k., 2 bl.) ir E.Bulota (5 tšk.).

„BK Centre – 2“ komandoje pasižymėjo K.Abramtsov (20 tšk., 8 atk. k.), V.Bugao (11 tšk.), A.Čiras (10 tšk., 22 atk. k., 3 bl., 30 naud. b.), N.Tudachkov (5 tšk.), N.Malahov (3 tšk.) ir S.Shestopal (2 tšk.).

Pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalyje „Coca Cola“ krepšininkų laukia grumtynės su „Lietuvos Geležinkeliais“.

„Coca Cola“ įveikę „Abstinentus“ „Sportturo“ taurėje pasiekė pirmą pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Nematyti“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „BK Centre ‒ 2“ (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 22:46 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Stumbro“ ekipa įveikė „BK Centre ‒ 2“ krepšininkus (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 21:06 val.)Du Sauliaus Mikalausko tritaškiai rungtynių pabaigoje pražudė „Coca Cola“ komandą Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 atidarymo rungtynėse (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 22:51 val.)BK „Centre-2“ ekipa įveikė po vakar Įmonių lygos „Mažosios“ taurės finalo pavargusius „RVG“ krepšininkus (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 20:16 val.)Distanciją laikę „Lietuvos Geležinkeliai“ prasibrovė į finalinio ketverto varžybas (2016 balandžio 18 d., pirmadienis, 23:01 val.)Nuožmioje kovoje „Senukai“ parklupdė „Coca Cola“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:46 val.)