Kauno liberalai vs Senukai (57:51)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Prastai startavę „Kauno liberalai“ atsitiesė ir žengė į pusfinalį

2016 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 22:43 val., peržiūros: 912

Ketvirtadienį, balandžio 7 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturo“ taurės 2016, Mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Kauno liberalų“ ir svečių „Senukų“ ekipų. Susitikimo pradžioje žymiai geriau atrodę svečiai iškart atitrūko, tačiau po truputį įsivažiavę „Kauno liberalai“ ėmė mažinti atsilikimą ir galingai sužaidę antrą kėlinį perėmė iniciatyvą. Po ilgosios pertraukos besivejančių vaidmenyje atsidūrę „Senukai“ dar bandė gelbėtis, tačiau pranašumą išsaugoję aikštės šeimininkai šventė pergalę, kuri atvėrė kelią į pusfinalį. 57:51 (11:14, 19:5, 15:17, 12:15).

Rungtynių pradžioje greitai taškus rinkę svečiai iškart įgijo aštuonių taškų pranašumą. Praėjus tik kelioms minutėms pirmuosius taškus pelnę aikštės šeimininkai pamažu ėmė vytis varžovus ir einant pirmojo kėlinuko laikui į pabaigą sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Kiek vėliau „Senukai“ dar surengė pora sėkmingų išpuolių, po kurių vėl atitrūko, bet taiklus tolimas P. Giedraičio metimas skirtumą tarp komandų sumažino iki trijų taškų. 11:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje „Senukų“ puolimas visiškai užstrigo priešininkų gynyboje. Jau pačioje pradžioje aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai, o praėjus kelioms minutėms, po įspūdingo spurto 12:0 įgijo dvylikos taškų atotrūkį. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios vieną baudos metimą realizavęs P. Paškevičius svečių deficitą sušvelnino iki vienuolikos taškų. 30:19.

Po ilgosios pertraukos jautį už ragų griebę „Senukai“ spurtavo 0:5 ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų, tačiau ilgai nelaukę „Kauno liberalai“ atsakė lygiai tuo pačiu ir susigrąžino dviženklį atotrūkį. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų pasikeitė nežymiai. 45:36.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje dar keturis taškus iš eilės surinkę „Senukai“ priartėjo prie varžovų iki penkių taškų. Į tai aikštės šeimininkai atsakė greita ataka, po kurios sekė dar šeši iš eilės svečių taškai, sumažinę skirtumą tarp komandų iki minimumo. Kiek vėliau abi komandos keitėsi taškais, tačiau iš toli pataikęs A. Zareckis rezultatą išlygino. Nepaisant to, „Kauno liberalai“ sugebėjo atsilaikyti likusį laiką ir uždarę priešininkų puolimą pelnė dar šešis taškus iš eilės, taip iškovodami pergalę rezultatu 57:51.

Po šios pergalės „Kauno liberalai“ žengė į pusfinalį, kuriame susikaus su „Vėjų linijos & Garliavos duonos“ ir „Kauno Rami“ poros nugalėtoju.

Po pergalės nugalėtojų strategas Raimundas Miladauskas kalbėjo: „Rungtynių pradžioje, galbūt, buvo kažkoks jaudulys ir paskutines rungtynes, žaistas šioje salėje, mes pralaimėjome, gal todėl buvo kažkoks nesusikaupimas. Tai buvo eilinės mūsų gynybinės rungtynės, kurios pasibaigė pergale. Varžovas pusfinalyje paaiškės tik po kelių dienų, bet visi varžovai verti pagarbos, nežiūrėsime kas laimės, tiesiog žaisime“.

„Kauno liberalai“: Gytis Rūkas – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Tadas Ališauskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Giedraitis – 11 tšk.

„Senukai“: Šarūnas Kenstavičius – 22 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Paulius Paškevičius – 10 tšk. (14 atk. kam.), Andrius Zareckis – 9 tšk.

„Kauno Liberalai“ įveikė „ASU“ krepšininkus. (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Kauno liberalai“ be didesnio vargo susitvarkė su „Randeriu“ (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:25 val.)„Kauno liberalai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kauno Rami“ ekipą. (2016 balandžio 15 d., penktadienis, 23:15 val.)Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės čempionais tapo „Kauno liberalai“ (2016 balandžio 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)„Senukai“ neatsilaikė prieš „Laipsnius“ (2016 balandžio 01 d., penktadienis, 22:11 val.)Baltijos „Mirtini pingvinai“ „Senukams“ priešinosi tik kėlinį (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 21:22 val.)„Kauno liberalai“ Pavasario „Sportturo“ taurę 2016 pradėjo gynybinio stiliaus pergale prieš „Ambi“ (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)BC „Straight“ – 2 įrodė pranašumą prieš „Kauno liberalus“ (2016 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Nuožmioje kovoje „Senukai“ parklupdė „Coca Cola“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:46 val.)