ETERNIT vs AIG LIFE (110:67)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 21:15 val. @ V.Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas LT-50403

"AIG Life" patyrė triuškinantį pralaimėjimą

Mindaugas Noreika šiandien aikštėje išdarinėjo ką tik norėjo
2007 kovo 28 d., Trečiadienis, 23:27 val., peržiūros: 4641
Vėlyvą trečiadienio vakarą V.Kuprevičiaus mokyklos sporto salėje "Eternit" "Didžiosios" Mero taurės varžyboms priėmė "AIG Life" ekipą. Nuo pat rungtynių pradžios rungtynių vairą į savo rankas paėmę šeimininkai nuvylė žiūrovus, kurie tikėjosi įtemptos kovos ir sutriuškino savo varžovus 110:67.

Rungtynes 5:0 pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau "AIG Life" greit sumažino skirtumą 5:4. Iki kėlinio antrosios pusės, vedami Mindaugo Noreikos, "Eternit" krepšininkai oelnė 14 taškų be jokio atsako (19:4). Po paimtos minutės pertraukėlės "AIG Life" vis tiek nepavyko pakesti situacijos. Pirmąjį kėlinį "Eternit" laimėjo 31:11.

Antrajame kėlinyje atsirado šiokia tokia jėgų pusiausvyra, nors šeimininkai labai aiškiai dominavo visoje aikštėje ir vis didino savo pranašumą, tačiau nebe taip smarkiai. Po dviejų kėlinių skirtumas buvo 28 taškai (53:25).

Trečiajame kėlinyje pasikeitimų aikštelėje neįvyko, svečiai niekaip nerado sau vietos nei po vienu krepšiu. Bandydami stabdyti varžovus pražangomis, "AIG Life" leido "Eternit" pelnyti lengvus taškus nuo baudų metimo linijos, o aštuntąją kėlinio minutę su teisėjais susiginčijęs svečių komandos kapitonas Šarūnas Straškevičius buvo nubaustas technine pražanga. Trečiass kėlinys baigėsi rezultatu 77:40.

Jau aišku, jog paskutinysis kėlinys nieko nebegalėjo nulemti, tad šeimininkai visiškai atsipalaidavo gynyboje ir leido varžovams atakuoti beveik laisviems, nors patys puolime žaidė ne ką blogiau mei ankstesniuose kėliniuose. Rungtynėms einant į pabaigą, Nerijus Pranckevičius pelnė "Eternit" komandai 100-ąjį tašką. Rungtynės baigėsi 110:67.

"Eternit" geriausiai šiandien sužaidė Robertas Gedutis, pelnės 18 taškų, atkovojęs 12 kamuolių ir surinkęs 31 naudingumo balą, bei Mindaugas Noreika – jis buvo rezultatyviausias rungtynėse ir surinko 22 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.
"AIG Life" naudingiausias Rytis Kybartas – 10 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai.

Ričardas Kudarauskas, "Eternit" ekipos treneris: "Labai geros rungtynės, pirmąkart vyrai su nuotaika susirinko, o šiaip rezultatas pats už save kalba.. Šįkart buvom gerokai stipresni."

Teisėjai Darius Baniulaitis ir Paulius Klimavičius abiejų komandų buvo įvertinti maksimaliai – 10-čia balų.
"Krovinių Karavanas" keliauja į ketvirtfinalį (2007 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Tophouse" po atkaklios kovos palaužė "Eternit" (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:30 val.)Lygių varžovų dvikovoje pajėgesni buvo "Bangos energetikos & Diremtos" krepšininkai (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" (2007 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.) "Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" (2007 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)"Aukso" lygos čempionai baigė pasirodymą "Didžiojoje Mero Taurėje" (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:11 val.)