TOPHOUSE vs ETERNIT (78:71)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

"Tophouse" po atkaklios kovos palaužė "Eternit"

"Tophouse" ekipa įrodė savo galią prieš grėsmingus varžovus
2007 balandžio 01 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 3078
Šį sekmadienio vakarą "Didžiose Mero Taurės" D pogrupyje "Tophouse" savoje aikštėje priėmė "Eternit". Praktiškai visą susitikimą aikštėje vyko lygi atkakli kova. Visgi, šeimininkai iki dvikovos pabaigos likus trims minutėms sugebėjo spurtuoti 10:2 ir taip įgyti saugesnį pranašumą. "Eternit" po šio varžovų smūgio atsitiesti nebesugebėjo ir "Tophouse" iškovojo pirmąją pergalę "Didžiojoje Mero Taurėje" rezultatu 78:71.

Rungtynes kiek geriau pradėjo šeimininkai pelnę penkis taškus iš eilės. Svečiai suskubo prašyti minutės pertraukėlės, po kurios žaidimas išsilygino. Aikštėje vyravo gana lėtas, pozicinis krepšinis. Paskutinėmis pirmojo ketvirčio sekundėmis Marto Jankausko pataikytas tritaškis dar kiek padidino "Eternit" persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių svečiai pirmavo šešias taškais – 17:23.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė – vyravo gana ramus, nerezultatyvus krepšinis. Rezultatas po pirmųjų dviejų ketvirčių puikiai atspindėjo įvykius aikštėje – 35:35.

Ir po pertraukos vyko lygi, atkakli kova taškas į tašką. Pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Dvikovos įtampa pamažu augo. Prieš lemiamą kėlinuką "Tophouse" turėjo trijų taškų persvarą – 55:52.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje nieko nematyto nevyko – visiškai lygi, bekompromisinė kova dėl kiekvieno aikštės centimetro. Paskutiniajam ketvirčiui artėjant į pabaigą šeimininkai sukilo į lemiamą šturmą bei spurtavę 10:2 įgijo šioms rungtynėms pakankamai solidžią aštuonių taškų persvarą. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas šios dvikovos lūžis. "Eternit" nebesugebėjo panaikinti savo taškų deficito ir "Tophouse" iškovojo pergalę rezultatu 78:71.

Po susitikimo pakalbintas nugalėtojų treneris Kastytis Skiečius teigė, jog džiaugias, kad susirinko visa sudėtis. "Visi žaidėjai prisidėjo prie pergalės ir būtent komandinis žaidimas lėmė pergalę".

"Tophouse" gretose 20 taškų pelnė Raimondas Venskus, 19 – Mindaugas Sandonavičius, 18 – Andrius Matuzevičius, 12 – Mindaugas Žalys.

"Eternit" ekipoje rezultatyviausias buvo Donatas Paulauskas (9 atk. kam.) įmetęs 28 taškus. 12 taškų surinko Mindaugas Noreika (8 rez. perd.), 11 – Mantas Kleiza.

"Tophouse" rungtynių teisėjams Mantui Butvilui ir Dariui Baniulaičiui skyrė po 9, "Eternit" atitinkamai 9 bei 7 balus.
"Tophouse" aštunfinalyje nušlavė "Sporto fėją" (2007 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:49 val.)"AIG Life" patyrė triuškinantį pralaimėjimą (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 23:27 val.)"Krovinių Karavanas" sutriuškino "Tophouse" ir pateko į "Didžiosios Mero" taurės pusfinalį (2007 gegužės 09 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Krovinių Karavanas" keliauja į ketvirtfinalį (2007 gegužės 02 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Bangos energetika - Diremta" vėl buvo stipresnė prieš "Tophouse" (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:21 val.)Lygių varžovų dvikovoje pajėgesni buvo "Bangos energetikos & Diremtos" krepšininkai (2007 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)"Aukso" lygos čempionai baigė pasirodymą "Didžiojoje Mero Taurėje" (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 22:11 val.)