BMS & KK POLICIJA - 1 vs FORTO SIENA (74:88)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 kovo 30 d., Penktadienis, 20:30 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

Įtikinama "Forto sienos" pergalė

Gintauto Eirošiaus skrydis
2007 kovo 30 d., Penktadienis, 23:08 val., peržiūros: 4301

Nors ir žaisdami tik šešiese "Forto sienos" komanda sugebėjo iškovoti pergalę. Jie šį vakarą svečiuose, rezultatu 88:74, nugalėjo "BMS & KK Policija – 1" ekipą. Po pirmojo kėlino šeimininkai dar pirmavo 9-iais taškais, tačiau vėliau iniciatyvą perėmė svečiai.

Dvikovos pradžia šeimininkams nieko blogo nežadėjo. Sėkmingai atakuodami tiek iš toli, tiek ir iš arti jie po truputį vis tolo nuo priešininkų. Nesulaikomi buvo Tomas Adomaitis ir Mindaugas Brazys, pelnę po11 taškų. Jų dėka „BMS & KK Policija – 1“ po pirmųjų 10 minučių pirmavo 24:15.

Antrajame ketvirtyje viskas apsivertė aukštyn kojom. Per pirmąsias 5 minutes svečiai ne tik kad sumažino savo defcitą, tačiau ir išsiveržė į priekį – 32:29. „Forto sienos“ žaidėjai demonstravo puikų pataikymą ( 7/9 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai). Šeimininkai situaciją bandė taisyti tolimais metimais, tačiau iš 12 bandymų tikslą pasiekė vos 2. Prieš ilgąją pertrauką 48:46 pirmavo „Forto siena“.

Po pertraukos svečiai ir toliau nemažino apsukų. Gerai gindamiese bei puldami, jie po truputį vis tolo nuo oponentų. „BMS & KK Policija – 1“ krepšininkai strigo varžovų gynybos užkardose ir niekaip negalėjo pelnyti taškus. Be to, net du jų krepšininkai buvo priversti palikti aikštelę dėl penkių pražangų limito. Ketvirčio pabaigoje „Forto siena“ spurtavo 12:2 ir įgijo 12-os taškų persvarą – 68:56.

Lemiamajame kėlinyje niekas nepasikeitė. Svečiai ir toliau laikė saugų atstumą nuo priešininkų. Jų persvarą vienu metu buvo pasiekusi net 20 taškų. Likus žaiti 5-ias minutes dar vienas šeimininkų žaidėjas dėl 5-os pražangos buvo priverstas užimti vietą tarp atsarginių, taip palikdamas savo ekipą kautis 4 prieš 5. Nugalėtojas jau buvo aiškus ir komandoms teliko sulaukti finalinės sirenos, po kurios švieslentėje buvo užfiksuotas rezultatas 88:74 „Forto sienos“ naudai.

„BMS & KK Policija – 1“ komandos atstovas arbitrų darbą įvertino 7-iais balais, tuo tarpu „Forto siena“ atsisakė vertinti teisėjus.

Daugiausiai prie pergalės prisidėjo Karolis Stančikas ( 22 taškai, 24 naud.kfc.) ir Tomas Martinkus ( 20 taškų, 11 atkovotų kamuolių, 22 naud.kfc.). Po 15 taškų pridėjo Robertas Mickevičius ir Mantas Ručinskas.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Mindaugas Brazys, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių ( 12 naud.kfc.). Tomas Adomaitis ir Mindaugas Mingėla atitinkamai pelnė 17 ir 15 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Remigijus Zelvaras teigė: „Po sunkių vakarykščių rungtynių ( „Forto siena“ tik po pratęsimo 105:109 pralaimėjo „BC TIF“ komandai – aut.past.) susirinkome labai negausiai. Šiandien tikrai gerai gynėmės ir pataikėme. Tuo tarpu varžovai nepasižymėjo geru taiklumu. Pasisekė kad neišsibaudavome. To pasekoje ir laimėjome“.

"Forto Siena" keliauja į ketvirtfinalį (2007 balandžio 28 d., šeštadienis, 17:57 val.)"Forto siena" iškovojo antrą pergalę "Mero" taurėje (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)"BC Tif" pergalę iškovojo po pratęsimo (2007 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:06 val.)"Kauno Autobusai" nušlavę "Forto Sieną" važiuoja į pusfinalį (2007 gegužės 07 d., pirmadienis, 22:21 val.)Pirmoji "BMS & KK Policija - 1" pergalė "Didžiojoje Mero Taurėje" (2007 balandžio 10 d., antradienis, 21:17 val.)„Sporto fėja“ išsivežė pergalę namo (2007 balandžio 22 d., sekmadienis, 18:14 val.)