BMS & KK POLICIJA - 1 vs SPORTO FĖJA (80:89)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 22 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

„Sporto fėja“ išsivežė pergalę namo

Tomo Reksčio triuškinantis dėjimas perėmus kamuolį užtikrino "Sporto fėjos" pergalę
2007 balandžio 22 d., Sekmadienis, 18:14 val., peržiūros: 3096
Sekmadienio (04 22) popietę VRM sporto salėje vietos „BMS & KK Policija – 1“ priėmė į svečius „Sporto fėją“ ir nesugebėjo jai pasipriešinti. 89:80 svečiai šventė pergalę po atkaklios ir daug nervų kainavusios kovos.

Rimtai nusiteikę svečiai į kovą kibo iškart, tačiau kiek sustojo pirmaudami 11:4 ir keletu taiklių tritaškių „BMS & KK Policija – 1“ priartėjo 12:13. Nuo tada rami kova vyko taškas į tašką ir nė viena ekipa neleido kitai perdaug atitolti. Taigi besibaigiant pirmajam kėliniui komandas skyrė vos 2 taškai (18:20) svečių naudai.

Antrąjį ketvirtį šeimininkai pradėjo energingiau ir jau antros atakos metu persvėrė rezultatą (23:22). Abi ekipos vėl susilygino ir žengė koja kojon iki pat kėlinio pabaigos. Tiek viena, tiek kita ekipa buvo įgijusios keleto taškų pranašumą, tačiau rungtynėms įpusėjus abi turėjo po 40 taškų.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje ne itin pakito kol galiausiai svečiai spurtavo 11:0. Tam padėjo Mindaugas Mingėla, pradžioje nesutikęs su gauta pražanga ir "užsidirbęs" techninę, o pastūmęs teisėją buvo pašalintas iš salės. 4 baudų metimus sumetė Tadas Vasiliauskas, o netrukus dar pataikė ir tritaškį. „Sporto fėja“ pirmavo 56:47. Vistik šeimininkai nesiruošė lengvai pasiduoti – 2 iš eilės tritaškius pataikė Tadas Simutis, o jo pavyzdžiu pasekė Donatas Gudeliauskas ir sužaidus trečiąjį ketvirtį komandas skyrė tik 2 taškai (62:64 „Sporto fėja“).

Lemiamas kėlinys prasidėjo kovingai –
„BMS & KK Policija – 1“ prisivijo varžovus 68:68, tačiau iniciatyvos ėmėsi lengvasis svečių krašto puolėjas Tadas Vasiliauskas. Pelnęs iš eilės 7 taškus jis išvedė savo ekipą į priekį atitinkamu skirtumu (68:75). Donatas Petrauskas pataikė tritaškį ir du baudų metimus, o po Tomo Reksčio dvitaškio „Sporto fėja“ pirmavo jau 82:71. Šeimininkai sugebėjo priartėti 77:82, tačiau svečiai jau nenusileido ir rungtynės baigėsi jų pergale.

Nugalėtojai teigė, kad juos įkvėpė Ąžuolo (Donatas Petrauskas) techninė pražanga antrojo kėlinio pabaigoje, o taip pat jie pergalę skyrė vakar gimtadienį šventusiam Gražvydui Davidavičiui.

Tuo tarpu Mindaugas Brazys kalbėjo nenoriai: "Per mažai mūsų susirinko ir neatlaikėm, o dar tos techninės..."

Teisėjų darbas šiandien įvertintas 8 balais.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Tomas Rekstys, surinkęs 30 taškų ir 32 naudingumo balus. 25 taškus pelnė Tadas Vasiliauskas, 19 pridėjo Donatas Petrauskas.

„BMS & KK Policija – 1“ ekipoje 26 taškus ir 30 naud. balų Donato Gudeliausko sąskaitoje. Atitinkamai 19 ir 18 taškų pelnė Tadas Simutis ir Mindaugas Brazys.
"Forto siena" iškovojo antrą pergalę "Mero" taurėje (2007 balandžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)Įtikinama "Forto sienos" pergalė (2007 kovo 30 d., penktadienis, 23:08 val.)Įspūdingas ,,Sporto fėjos" ekipos debiutas (2007 balandžio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)Pirmoji "BMS & KK Policija - 1" pergalė "Didžiojoje Mero Taurėje" (2007 balandžio 10 d., antradienis, 21:17 val.)"Tophouse" aštunfinalyje nušlavė "Sporto fėją" (2007 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:49 val.)