TOPHOUSE vs AIG LIFE (89:58)Meras D » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 balandžio 22 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno kolegijos kraštotvarkos fakultetas, Mokslo g. 2, Mastaičiai LT-53313

"Aukso" lygos čempionai baigė pasirodymą "Didžiojoje Mero Taurėje"

Beveik pavykęs Mindaugo Žalio dėjimas iš viršaus
2007 balandžio 22 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 3723
Šį sekmadienio vakarą "Didžiosios Mero Taurės" D pogrupyje "Tophouse" savoje aikštėje priėmė "AIG Life" komandą. Apylygė kova aikštėje vyko tik pirmajame ketvirtyje. Nuo antrojo kėlinio pradžios šeimininkai pradėjo krautis pranašumą, o rungtynes užbaigė užtikrintai pirmaudami – 89:58.

Susitikimo pradžioje aikštėje vyravo lygi atkakli kova. Abiejų komandų žaidėjai daug daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai. Pirmajam ketvirčiui artėjant į pabaigą komandos suaktyvino savo gynybą ir rezultatas nustojo taip greit augti. Po pirmųjų dešimties minučių "Tophouse" pirmavo dviem taškais – 21:19.

Antrojo ketvirčio pradžioje vaizdas aikštėje nesikeitė – kova taškas į tašką. Visgi, kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai, tarsi, įgavo antrą kvėpavimą ir spurtavę 13:3 nutolo nuo varžovų. Pirma dvikovos pusė baigės rezultatu 46:34.

Po pertraukos aikštėje vyravo apylygis žaidimas. "Tophouse" visą šį kėlinį išlaikė saugų pranašumą ir prieš paskutinį ketvirtį turėjo 15-os taškų persvarą – 65:50.

"AIG Life" krepšininkai, regis, ir patys nelabai tikėjo, kad šiandien jiems gali pavykti iškovoti pergalę. Šeimininikai per ketvirtąjį kėlinuką dar labiau padidino savo atrotrūkį ir šventė pergalę rezultatu 89:58.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Kastytis Skiečius kalbėjo: "Džiaugiamės, kad visi surinko, šiaip tvarkingai sužaidėm, smagu".

Svečių strategas Dalius Lubys teigė: "Ir mes pasportavom ir jiems gera treniruotė. Džiaugiamės, kad baigėsi sezonas".

"Tophouse" ekipoje dvigubus dublius atliko Raimondas Venskus (25 taškai, 10 atk. kam.) ir Andrius Urbanavičius (20 taškų, 12 atk. kam.). 24 taškus pelnė Andrius Matuzevičius (8 rez. perd.).

"AIG Life" ekipoje 18 taškų surinko Šarūnas Straševičius (8 atk. kam.), 13 – Mantas Skukauskas (14 atk. kam.), 10 – Antanas Černikis.

Šeimininkai rungtynių teisėjams M. Butvilui ir Z. Masilevskiui atitinkamai skyrė 9 ir 8, svečiai po 10 balų.
"Tophouse" aštunfinalyje nušlavė "Sporto fėją" (2007 balandžio 29 d., sekmadienis, 22:49 val.)"Tophouse" po atkaklios kovos palaužė "Eternit" (2007 balandžio 01 d., sekmadienis, 22:30 val.)"Krovinių Karavanas" sutriuškino "Tophouse" ir pateko į "Didžiosios Mero" taurės pusfinalį (2007 gegužės 09 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Bangos energetika - Diremta" vėl buvo stipresnė prieš "Tophouse" (2007 kovo 26 d., pirmadienis, 00:21 val.)"AIG Life" patyrė triuškinantį pralaimėjimą (2007 kovo 28 d., trečiadienis, 23:27 val.)"Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" (2007 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.) "Bangos Energetika & Diremta" atsirevanšavo "AIG Life" (2007 balandžio 19 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)