Celsis vs Autotoja (54:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 18 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą

2015 vasario 18 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 975

Vasario 18-ąją dieną, Garliavos Jonučių vidurinėje mokykloje įvyko įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės tarp šeimininkų „Celsis“ ir svečių „Autotoja“ ekipų. Prieš šias rungtynes šeimininkai savo sąskaitoje turėjo 7 pergales ir 7 pralaimėjimus, o svečiai tiek pat pergalių ir vienu pralaimėjimu daugiau.

Pirmąjį ketvirtį abi ekipos pradėjo gana slogiai. Po sužaistų keturių minučių rezultatatas tebuvo 6:5, šeimininkų naudai, bet poto ekipos apsikeitė rezultatyvumo atkarpomis. Savo ruožtu, pirmieji atkarpą rezultatu 9:2 surengė svečiai, o šeimininkai atsakė spurtu kurį jie laimėjo 11:0. Po pirmojo ketvirčio rezultatas bylojo, jog „Celsis“ turi 5 taškų pranašumą, 19:14.

Antrasis ketvirtis pasižymėjo tuo, jog buvo labai nerezultatyvus, kaip ir pačios rungtynės. Komandos per šį ketvirtį nesugebėjo parodyti nieko įspūdingo, o „Autotoja“ sugebėjo laimėti šį kėlinį trimis taškais. Prieš ilgąją pertrauką rezultatas tapo 29:27, šeimininkų naudai.

Po ilgosios pertrakos į aikštę grįžę svečių ekipos žaidėjai atrodė kiek šviežesni nei jų oponentai. Visgi „Celsio“ ekipoje buvo registruoti tik 7 žaidėjai, o ir atsarginiai 2 nelabai kuo padėjo. Vis dėlto, šeimininkai laikėsi pagirtinai visą trečiąjį ketvirtį, nors ir pralaimėjo 14:19. Po trijų kėlinių, rezultatas tapo 43:46, svečių naudai.

Paskutinį ketvirtį „Celsis“ pradėjo dvejais taikliais tritaškiais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai 49:48. Bet svečiai nepasimetė ir surengė atkarpą 11:1 ir susigrąžino persvarą. Šeimininkai dar bandė sukurti intrigą, bet netaiklūs metimai neleido jiems to padaryti. Galutinis rungtynių rezultatas 65:54

Mantas Kvedaras po rungtynių kalbėjo: „Pergalę lėmė tai, jog svečiai paskutiniajame kėlinyje palūžo“.

Po rungtynių paklaustas, ko pritrūko pergalei pasiekti, „Celsis“ ekipos žaidėjas Mantas Valatkevičius sakė: „Užtikrinčiau sužaisti puolime antroje pusėje. Turėjom problemų prieš jų zoninę gynybą. Taip pat prisidėjo ir trumpas atsarginių žaidėjų suolelis, ypač tai pasijautė ketvirtajame kėlinyje“.

Celsis: Gediminas Pečkaitis – 16 tšk., Ignas Krukonis – 15 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Žilvinas Balynas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Autotoja: Laurynas Andrijauskas – 20 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 10 tšk. (7 rezult. perd.), Žydrūnas Kaminskas – 9 tšk.

„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:57 val.)„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Omega“ krepšininkai iškovojo nelengvą pergalę prieš „Celsis“ ekipą (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:57 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)"Celsis" tik rungtynių pabaigoje palaužė "KTU" pasipriešinimą. (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)„Autotoja“ su kaupu atsirevanšavo „Celsiui“ ir grąžino pusfinalio serijoje pusiausvyrą (2015 balandžio 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)