Celsis vs Omega (79:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 balandžio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą

2015 balandžio 07 d., Antradienis, 22:59 val., peržiūros: 1236

2015 balandžio 7 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių ketvirtfinalio antrose rungtynėse „Celsis“ namų aikštelėje priėmė svečius – „Omega“. Rungtynių pradžia nieko gero šeimininkams nežadėjo – 6:12, 7:18. Dar vėliau kiek sumažėjo skirtumas – 12:21, o iki kėlinio pabaigos – 15:24. Antrą kėlinį dviem tritaškiais pradėjo „Omega“ ir nutolo 14 taškų skirtumu – 15:29. Vėliau „Celsis“ perėmė iniciatyvą ir sumažino deficitą iki vienženklio – 26:33, tačiau netrukus svečiai vėl padidino skirtumą – 26:38. Atkarpą 9:0 laimėjo „Celsis“ ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų, o po dviejų kėlinių – 37:43. Trečias kėlinys prasidėjo galingu šeimininkų spurtu 15:2 ir „Celsis“ jau priekyje – 52:45. Du taškus pelnė Povilas Liesis, o tada šeimininkai dar surinko dešimt taškų be atsako ir skirtumas jau penkiolika taškų – 62:47. Iki kėlinio pabaigos „Omega“ jį kiek sumažino – 66:54. Ketvirtasis kėlinys nieko nepakeitė ir galutinis rungtynių rezultatas – 79:67.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Liutauras Pečkaitis sakė – Pirma rungtynių dalis buvo katastrofiška, o po pertraukos pasikeitėm krepšiais ir pradėjo kristi mūsų metimai, suaktyvinom gynybą ir išmušėm varžovus iš vėžių. Galvojom patys pavargsim su tuo spaudimu, tačiau mums tai padėjo perimti rungtynes. Šiaip ir turėjom laimėti, nes sežone jau du kartus iš keturių rungtynių pralaimėjom vienu tašku, tad fortūna turėjo atsisukti į mūsų pusę.

„Celsis“: Žilvinas Balynas – 25 tšk. (12 atk. kam.), Ignas Krukonis – 24 tšk., Julius Svirka – 11 tšk. (12 atk. kam.)

„Omega“: Povilas Liesis – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Ričardas Brovka – 15 tšk., Remigijus Kasperavičius – 13 tšk.

„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Celsis“ aštunfinalyje eliminavo „KMT“ ekipą. (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:41 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Omegą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 02:15 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)Pirmą rungtynių pusę galingai sužaidus „Sanitex“ komanda įveikė „Omegą“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 20:17 val.)"Celsis" tik rungtynių pabaigoje palaužė "KTU" pasipriešinimą. (2015 kovo 11 d., trečiadienis, 00:36 val.)