ACME grupė vs RBnuoma - IVnet (52:86)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“

2014 lapkričio 19 d., Trečiadienis, 23:21 val., peržiūros: 1199

Lapkričio 19 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko 30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "ACME grupė" priėmė svečius "RBnuoma - IVnet" komandą. Šeimininkai buvo iškovoję 1 pergalę ir patyrę tris pralaimėjimus prieš šias rungtynes, o svečiai savo sąskaitoje turėjo 1 pergalę ir 1 pralaimėjimą.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo atkakliai bei kovingai, nei viena, nei kita komandos neleido varžovams susikrauti didesnės persvaros. Nors ir kaip stengėsi Audrius Kmita, tačiau jo 3 taiklių tritaškių pirmajame kėlinyje neužteko, jog prisivytų varžovus. Svečiai kėlinuką laimėjo rezultatu 20:14.

Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 17:2, ir viso ketvirčio metu vyravo geležinė jų gynyba. Klaidos ir daugybę pramestų metimų šeimininkams neleido prisivyti varžovų. Po sužaistų dvidešimties minučių rezultatas bylojo, jog "RBnuoma – IVnet" turi susikrovusi 22 taškų persvarą.

Trečiasis kėlinys buvo panašus į praeitą, nes vėl iniciatyvos ėmėsi svečiai. Komandinio žaidimo dėka svečiai greitai krovėsi dar didesnę persvarą. Verta paminėti, kad prie sparčiai augančios persvaros prisidėjo ir patys šeimininkai, nes šiame ketvirtyje nesugebėjo realizuoti daugybės baudų metimų. Po trečiojo ketvirčio rezultatas tapo 73:36 svečių naudai.

Ketvirtasis kėlinukas svečiams buvo tik formalumas ir sėkmingai užbaigę kelias atakas, vienu momentu turėjo susikrovę 40 taškų persvarą. Tačiau poto, svečiai atsipalaidavo ir šeimininkams leido šiek tiek sumažinti rezultatą. Visgi, nuostabiai sužaidę antrąjį, bei trečiąjį ketvirčius, jie sau galėjo leisti šiokią tokią avantūrą. Po keturių kėlinių rezultatas bylojo, jog "RBnuoma – IVnet" iškovojo solidžią persvarą rezultatu 86:52.

ACME grupė: Audrius Kmita – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Stede Ingram – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Kazickas – 12 tšk. (10 atk. kam.)

RBnuoma – IVnet: Gražvydas Davidavičius – 22 tšk. (13 atk. kam.), Vytautas Šunokas – 18 tšk., Tomas Kavaliauskas – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Jonas Janickas – 14 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“ lengvai įveikė „Šilainius“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 17:48 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“ (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Puikus pirmasis kėlinys atvedė „Šernų“ ekipą į lengvą pergalę prieš „Acme grupę“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 00:12 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)„RB Nuoma ‒ IV NET“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)SK „Vertigo“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 21:18 val.)Nerezultatyvios rungtynės baigėsi „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos pergale (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)