ACME grupė vs SK „Vertigo“ (53:64)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 19:15 val. @ Petrašiūnų vidurinė mokykla, M. Gimbutienės g. 9, Kaunas, LT-52348

SK „Vertigo“ iškovojo antrąją pergalę

2014 lapkričio 05 d., Trečiadienis, 21:18 val., peržiūros: 1082

Trečiadienį, lapkričio 5 dieną, Petrašiūnų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko 30+ lyga "Sport turas" rugtynės, kuriose susitko "ACME grupė" (šeimininkai) ir SK "Vertigo" (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo "ACME grupė" ekipa, tačiau svečiai sugebėjo atsitiesti antrajame kėlinyje ir užtikrintai žygiavo link pergalės, kur šventė savo antrąją pergalę, rezultatu – 53:64.

Šeimininkai vedami D.Arlausko per keletą minučių igijo 7 taškų pranašumą ( 9:2). Po minutės pertraukėlės SK "Vertigo" ekipa atsitiesė ir laimėjo atkarpą 10:0 bei persvėrė rezultatą į savas rankas.Likus žaisti apie tris minutes "ACME grupė" pademonstravo puikią gynybą ir atstatė 5 taškų pranašumą. Rezultatas – 18:13.

Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo užtikrintai ir įpusėjus kėlinukui įgijo 6 taškų pranašumą, kurį išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 29:35.

Trečiam kėlinukui prasidėjus toliau "ACME grupė" nerado savo žaidimo, o po dviejų iš eilės Š.Kenstavičiau tritaškių metimų atotrūkis padidėjo iki 16 taškų, o dar per minutę laiko ir iki 20 taškų. Per likusį laiką šeimininkai sugebėjo apmažinti skirtumą tik vienu tašku, rezultatas – 36:55.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir ataka po atakos pradėjo tirpti SK"Vertigo" pranašumas ( 45:57). Po minutės pertraukėlės svečiai atstatė į vežes savo puolima ir per likusias minutes net neleido pagalvoti varžovams apie pergalę ir SK "Vertigo" iškovojo pergalę, rezultatu – 53:64.

Po laimėtų rungtynių SK "Vertigo" ekipos treneris, M.Čižas, kalbėjo:" Svarbiausia, kad susirinko pakankamai žaidėjų, kad galėtume pradėti rungtynes. Tai ,manau, visų komandų problema. Iš pradžių buvo sunku priprasti prie salės. Varžovai gerai susipausdavo gynyboje, bet vėliau pripratę viskas klostėsi tik geryn."

ACME grupė: Darius Arlauskas – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Kazickas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Rupšys – 6 tšk.

SK „Vertigo“: Šarūnas Kenstavičius – 18 tšk., Aurimas Dervinskas – 15 tšk., Kęstutis Žižys – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Žilvinas Stašaitis – 10 tšk.

„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)SK „Vertigo“ rungtynių pabaigoje nusileido „Makroflex“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:24 val.)„SK „Vertigo““ antrąjį kartą įveikia „RBnuoma ‒ IVnet“ komandą. (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:42 val.)SK „Vertigo“ po permainingos kovos nugalėjo „Šilainių“ ekipą. (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 19:09 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą. (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)SK „Vertigo“ turėjo gerokai pavargti su pirmenybių autsaideriais. (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 00:05 val.)„Remza“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:44 val.)Šernai nesunkiai įveikė SK „Vertingo“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 23:19 val.)Rungtynių pradžioje atitrūkęs SK „Vertigo“ pasidabino bronzos medaliais (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:37 val.)SK „Vertigo“ nesunkiai įveikė „Kauno Savivaldybė & Policija“ komandą (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:28 val.)