RBnuoma - IVnet vs ACME grupė (74:48)30+ lyga, „Sport turas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„RBnuoma ‒ IVnet“ nesunkiai susitvarkė su „Acme grupe“

2015 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 990

Ketvirtadienį, kovo 12 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Sport turo“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „RBnuomos – IVnet“ ir svečių „Acme grupės“ ekipų. Nuo pat pirmo kėlinuko žymiai geriau žaidę aikštės šeimininkai užtikrintai žaidė visuose ketvirčiuose, ko pasekoje pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 74:48 (27:14, 8:4, 18:11, 21:19).

Jau pačioje pradžioje žymiai geriau atrodė šeimininkai, tačiau kiek vėliau žaidimas truputį išsilygino ir abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, svečių krepšininkai ilgai greito tempo neatlaikė, ko pasekoje „RBnuoma – IVnet“ spurtavo ir taiklių tolimų metimų dėka po pirmojo kėlinuko turėjo trylikos taškų pranašumą. 27:14.

Antrasis ketvirtis buvo itin nerezultatvus, ypač „Acme grupės“ komandai, kuri per visą kėlinuką sukrapštė vos keturis taškus. Aikštės šeimininkai taip pat neblizgėjo rezultatyvumu, tačiau vis dėlto jiems pavyko pelnyti dvigubai daugiau taškų nei priešininkai, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp komandų siekė septyniolika taškų. 35:18.

Po ilgosios pertraukos pastebimai geriau žaisti pradėję svečių ekipos krepšininkai kiek sušvelnino deficitą, tačiau neilgam, nes čia pat atsibudę „RBnuomos – IVnet“ snaiperiai susigrąžino turėtą pranašumą. Kiek vėliau, per likusį laiką iki trečio kėlinuko pabaigos spurtavę aikštės šeimininkai padidino skirtumą tarp komandų iki 24-ių taškų. 53:29.

Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas. Nors jo pradžioje kiek geriau pasirodė „Acme grupė“, tačiau vėliau spurtavę šeimininkų krepšininkai tik dar labiau įtvirtino savo pergalę. Einant rungtynių laikui į pabaigą svečiams dar pavyko surengti šiokį tokį spurtą tačiau šis nieko nelėmė ir nesunkia pergale džiaugėsi „RBnuoma – IVnet“. 74:48.

„RBnuoma – IVnet“: Audrius Bartusevičius – 18 tšk., Gražvydas Davidavičius – 17 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Kleiza – 14 tšk., Vytautas Šunokas – 12 tšk.

„Acme grupė“: Audrius Kmita – 17 tšk., Paulius Katkevičius – 10 tšk. (18 atk. kam.), Audrius Kundelis – 8 tšk.

„Makroflex“ gan lengvai susitvarkė su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:52 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ lengvai įveikė „Šilainius“ (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 17:48 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ACME grupė“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:21 val.)„RB Nuoma ‒ IV NET“ nugalėjo „Šilainius“ (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 01:03 val.)„Korys“ neturėjo vargo su „ACME grupė“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 21:54 val.)Komandiškai žaidusi „RBnuoma ‒ IVnet“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 23:40 val.)„RBNuoma-IVNET“ neturėjo vargo su „Kauno savivaldybė & Policija“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kauno Savivaldybė & Policija“ užtikrintai įveikė „ACME Grupę“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:10 val.)Komandinį žaidimą žaidę „Makroflex“ neturėjo vargo su „ACME grupe“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 23:08 val.)„Korys“ neturėjo atsakymų į „RBnuoma ‒ IVnet“ tritaškius (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:08 val.)