BUSINESS PARTNERS GROUP vs ELINTA (75:41)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 21 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„Business partners group“ nepaliko vilčių „Elinta“ krepšininkams

2009 vasario 21 d., Šeštadienis, 18:31 val., peržiūros: 4567

Šį šeštadieni „Santaros“ gimnazijos sporto salėje susitiko „Business partners group“ šeimininkai ir svečiai „Elinta“ krepšininkai. Gana nesunkę pergalę iškovojo aikštelės šeimininkai, jie laimėjo rezultatu 75:41.

Pirmajame kėlinyje nesisekė abiem komandoms, abi dažnai klydo, prastai pataikė, bet kova vis tiek išliko graži. Šį nerezultatyvų kėlinį laimėjo svečių ekipa 13:9

Antrasis kėlinys skyrėsi nuo pirmojo, nes šeimininkų krepšininkai pradėjo kibiau gintis, darė mažiau klaidų ir puikiai perdavinėjo kamuolį komandos draugam. Jie šiame kėlinyje ne tik panaikino persvarą, bet ir išsiveržė į priekį rezultatu 29:22.

Po ilgosios pertraukos „Business partners group“ ekipa pradėjo dar labiau spaust savo varžovus, kurie darė daug klaidų. Pasinaudodami tomis klaidomis aikštelės šeimininkai pradėjo tolti ir triuškinti savo varžovus. Prieš paskutini kėlinį jie jau turėjo 23 taškų persvara 55:32.

Ketvirtasis kėlinys liko tik formalumas, tačiau „Business partners group“ nenorėjo nei kiek atsipalaiduoti ir toliau demonstravo tokį žaidimą, kuris neleido jų varžovam „Elinta“ krepšininkam net pagalvoti apie pergalę. Taigi „Business partners group“ šventė triuškinančia pergalę rezultatu 75:41.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Gediminas Pečkaitis pelnęs 22 taškus.

Svečių ekipoje labiausiai išsiskyrė Mindaugas Rainys pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 10 kamuolių.

„Business partners group“ komandos treneris po rungtynių sakė jog žaidėme atsipalaidavę, gerai gynėmės, nors varžovai stengėsi, bet tai buvo ne jų diena.

„Elinta“ komandos treneris komentuoti atsisakė.

„Business partners group“ nugalėjo negausiai susirinkusius svečius (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:35 val.)"Business partners group" nesunkiai įveikė "Elintą" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 11:51 val.)Nesunki „Business Partners Group“ pergalė (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 17:23 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)"Business partners group" ekipa pateko į "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės finalą (2009 balandžio 18 d., šeštadienis, 18:28 val.)"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Business Partners Group" - "Įmonių" lygos Iššūkio taurės nugalėtojai! (2009 gegužės 19 d., antradienis, 23:23 val.)"Buisness Partners Group" nesunkiai palaužė "Bero-Termoizola" (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:06 val.)"Business partners group" jau po pirmųjų varžybų perkopė ketvirtfinalio barjerą (2009 balandžio 04 d., šeštadienis, 22:34 val.)