BUSINESS PARTNERS GROUP vs WATER SER & VEESEADMED (64:58)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 15:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas LT-48239

„Business partners group“ nugalėjo negausiai susirinkusius svečius

2008 lapkričio 22 d., Šeštadienis, 17:35 val., peržiūros: 3740

Šiandien (11.22) Santaros gimnazijoje vyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp „Business partners group“ (šeimininkai) ir „Water ser & veeseaded“ (svečiai). Rungtynės prasidėjo 10 minučių vėliau nei turėjo prasidėti, nes svečių komanda laukė vėluojančio penktojo žaidėjo ir už tai užsidirbo techninę pražangą. Rungtynės vyko gana atkakliai, tačiau savo pranašumą įrodę šeimininkai nugalėjo, rezultatu 64-58.

Rungtynėms dar neprasidėjus teisėjo švilpukas įspėjo „water ser & veeseaded“ komandą technine pražanga už vėlavimą rungtyniauti, tačiau šeimininkai iš to „išpešė“ tik vieną tašką baudos metimu. „Business partners group“ labai daug klydo „lygioje vietoje“, o jų varžovai šaudė pro šalį, tačiau po kelių minučių svečiai įsiveržė į priekį 8-11 ir tik kėlinio pabaigoje po „Business partners group“ spurto, šeimininkų komanda laimėjo rungtynių pirmąjį kėlinį, rezultatu 14-11.

Labai atkakli kova aikštelėje užvirė antrąjame rungtynių kėlinyje, kuriame po galingos S. Gudavičiaus taiklių metimų serijos svečių komanda pirmavo 19-27, tačiau sutelkę visas jėgas šeimininkai neleido savo priešininkams nutolti ir kėlinio pabaigoje juos beveik pasivijo, vis dar atsilikdami 31-33.

Po pertraukos „Business partners group“ ir toliau demonstavo gerą žaidimą tiek puolime tiek ir gynyboje, visai taip pat kaip praėjusio kėlinio pabaigoje. Šiame kėlinyje puikiai žaidė T.Žirgulis per kėlinį įmetęs 11 taškų, kuris ir padėjo šeimininkams ir vėl perimti iniciatyvą. Trečiąjį rungtynių kėlinį laimėjo „Business partners group“, rezultatu 54-50.

Paskutinis kėlinys prasidėjo sėkminga „Water ser & veeseaded“ ataka, kuri leido sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau po jos sekė taiklus komandos kapitono ir žaidžiančio trenerio M. Rašinsko tritaškis metimas, vėl padidinęs atotrukį iki 5 taškų. Dar situaciją bandė gelbėti A.Vinkauskas ir L.Dimavičius, pastarasis šiose rungtynėse pelnė net 27 taškus ir atkovojo 17 kamuolių ir vienintelis šiose rungtynėse padaręs dvigubą dublį buvo neabejotinas savo komandos lyderis, tačiau to neužteko, nes sėkmingai į šių žaidėjų atakas atsakė aikštelės šeimininkų „Business partners group“ komandos žaidėjų taiklūs metimai. Per paskutines minutes svečiams betiko tik bauduoti savo varžovus, tikintis, kad jie prames baudos metimus. Panašiai ir buvo, nes visų galimybių „Business partners group“ komandos žaidėjai neišnaudojo, tačiau jų priešininkai taip pat neišnaudojo šios susidariusios progos sumažinti ar iš viso panaikinti skirtumą, todėl rungtynes rezultatu 64-58 laimėjo „Business partners group“ komanda.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų komandos treneris M.Rašinskas teigė, kad pergalę lėmė kiekybė „jų buvo mažiau“, pakalbintas sakė treneris, kuris neslėpė, kad „šeštadieniais žaisti sunku po penktadienio...“, tačiau šmaikštaudamas treneris sakė, kad priešininkams matyt buvo sunkiau po penktadienio...

"Business partners group" nesunkiai įveikė "Elintą" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 11:51 val.)„Business partners group“ nepaliko vilčių „Elinta“ krepšininkams (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 18:31 val.)"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.)Nesunki „Business Partners Group“ pergalė (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 17:23 val.)"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.)"Business partners group" įveikė "E-Start club" ekipą (2008 lapkričio 08 d., šeštadienis, 17:37 val.)"Buisness Partners Group" nesunkiai palaužė "Bero-Termoizola" (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:06 val.)"Business Partners Group" - "Įmonių" lygos Iššūkio taurės nugalėtojai! (2009 gegužės 19 d., antradienis, 23:23 val.)"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:21 val.)Tik antroje varžybų pusėje "Business Partners Group" palaužė savo varžovus (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 21:12 val.)