JMI & FLORVITA vs BUSINESS PARTNERS GROUP (63:76)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M.Merkio g. 3, Lapės LT-54435

"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita"

2008 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 23:05 val., peržiūros: 4028

Šiandien Lapių pradinės mokyklos sporo salėje susitiko dvi komandos-"Jmi & Florvita" (šeimininkai) ir "Business Partners Group" (svečiai). Pirmoje pusėje svečiai jau turėjo 17 taškų persvarą. Po ilgosios pertaukos žaidimas išsilygino. Tačiau šeimininkams nepavyko sumažinti turėto deficito ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą 63:76 (22:24, 9:24, 23:18, 9:10).

Pirmame kėlinyje ekipos žaidė taškas į tašką. Nei vienai nei kitai ekipai nepavyko pabėgti į priekį. Geriau sužaidę paskutines pirmojo kėlinio akimirkas į priekį įsiveržė "Business Partners Group" ekipa 22:24.

Antrame ketvirtyje svečiai perėmė iniciatyvą. Pradėję pataikyti tolimus metimus jie žaibiškai tolo nuo savo varžovų. Šeimininkai nesugebėję atsakyti į diktuojamą tempą pradėjo daryti vaikiškas klaidas , taip įgydami 17 taškų deficitą 31:48.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikšteje ryškiai pasikeitė. Svečiai pradėjo žaisti padrikai tiek gynyboje,tiek puolime. Komandą sunkiu momentu pradėjo tempti du žaidėjai A.Bartkus ir T.Buzas. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 54:66.

Ketvirtame kėlinyje žaidybinis tempas žymiai sumažėjo. Abi komandos žaidė nerezultatyvų žaidimą , o taškus dažniausiai rinkosi nuo baudų metimo linijos. "Business Partners Group" šis žaidimo pobūdis buvo palankus , nes jie nesunkiai išlaikė turėtą pranašumą ir iškovojo penktąją pergalę rezultatu 63:76.

Po varžybų pakalbintas nugalėtojų treneris teigė, kad šiandieną jų varžovai sužaidė geriausias varžybas, o jo ekipa pačias blogiausias. Be to treneris pastebėjo , kad šiose varžybose antrasis penketas žaidėjų ryškiai pranoko starto penketuke žaidusius komandos draugus.

"Buisness Partners Group" nesunkiai palaužė "Bero-Termoizola" (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:06 val.)"Business partners group" nesunkiai įveikė "Elintą" (2009 sausio 30 d., penktadienis, 11:51 val.)"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.)"KK Policija" gana nesunkiai įveikė "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:11 val.)"Business Partners Group" - "Įmonių" lygos Iššūkio taurės nugalėtojai! (2009 gegužės 19 d., antradienis, 23:23 val.)„Business partners group“ nugalėjo negausiai susirinkusius svečius (2008 lapkričio 22 d., šeštadienis, 17:35 val.)Nesunki „Business Partners Group“ pergalė (2009 vasario 28 d., šeštadienis, 17:23 val.)"Omega" palaužė "Jmi & Florvita" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:32 val.)"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:46 val.)"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:21 val.)