Korys vs Makroflex (63:69)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 08 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Makroflex“ pranoko „Korį“

2016 sausio 08 d., Penktadienis, 23:13 val., peržiūros: 1130

Penktadienį (01.08) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos rungtynės, kuriose susitiko „Korys“ (šeimininkai) ir „Makroflex“ (svečiai). Po įtemptos kovos pergalę šventė „Makroflex“ – 63:69 (15:24, 19:13, 8:16, 11:16).

Jau rungtynių pradžioje įsismagino A.Knezys pataikęs tris iš trijų tritaškių. „Korys“ neketino nusileisti ir dėka L.Karaliaus ir D.Bakano taiklių tolimų šūvių pernelyg nepaleido varžovo į priekį (10:17). Antroje kėlinio pusėje M.Motiejaičio ir A.Matuzevičiaus metimai padidino skirtumą iki 11 taškų, tačiau taiklus G.Naudžiūno metimas sumažino skirtumą iki devynių taškų – 15:24.

Antrajame kėlinyje ir toliau abi ekipos sėkmingai atakavo iš toli. Būtent taiklūs „Korio“ tolimi metimai leido sumažinti skirtumą iki 4 taškų (25:29). Vėliau daugiausiai A.Matuzevičiaus ir N.Dirsės pastangomis skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženklio – 25:37. Kėlinuką galinga atkarpa (9:0) užbaigė „Korys“, taip sumažindamas skirtumą iki 3 taškų – 34:37.

Po ilgosios pertraukos skirtumas beveik nesikeitė ir išliko 3-6 taškų intervale. Visgi po atkarpos (1:9), „Makroflex“ susikrovė 11 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat kėlinuko pabaigos – 42:53.

Ketvirtajame kėlinyje „Korys“ kilo į lemiamą šturmą ir Valentukonio ir Bakano pastangomis priartėjo iki 7 taškų – 50:57. Dar viena nesėkminga „Makroflex“ atkarpa ir po penkių iš eilės D.Bakano taškų skirtumas sumažėjo iki 4 taškų – 55:59. Likus žaisti apie pusantros minutės „Korys“ išlygino rezultatą – 63:63, tačiau sumaniai pabaigą sužaidę „Makroflex“ krepšininkai baigė rungtynes šešiais taškais be atsako ir laimėjo – 63:69.

Korys: Dainius Bakanas – 22 tšk., Paulius Valentukonis – 16 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Stasys Rudzinskas – 10 tšk.

Makroflex: Andrius Knezys – 20 tšk., Andrius Matuzevičius – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Motiejaitis – 10 tšk.

Po rungtynių pakalbintas „Makroflex“ ekipos žaidėjas N.Dirsė, kalbėjo:

- Rungtynės buvo gan nervingos ir „Korys“ rungtynių pabaigoje galėjo išgąsdinti išlygindamas rezultatą, kas padėjo atsilaikyti per likusį laiką?

- Nežinau, gal sakyčiau, ramesnis protas, ir paskutinės atakos, pusantros minutės realiai atsigynėm ir gerai užpuolėm, susidarėm geras pozicijas, o komandos šiaip lygios, lygi kova, džiaugiamės, kad laimėjome.

„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Makroflex“ pasiekė pergalę bei sutvirtino lyderio poziciją (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)